۳۰ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۳۲
کد خبرنگار: 1043
کد خبر: 83362087
۰ نفر
پایگاه اورژانس پارک طالقانی تهران راه اندازی شد

تهران- ایرنا- رئیس مرکز اورژانس تهران از راه اندازی یک پایگاه امدادی و درمانی اورژانس در مجموعه پارک طالقانی خبر داد.

پیمان صابریان روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: مراجعین و بازدیدکنندگان باغ موزه دفاع مقدس، پارک طالقانی و باغ کتاب تهران می‌توانند از خدمات این پایگاه اورژانس تهران بهره مند شوند.

وی افزود: این پایگاه اورژانس مجهز به آمبولانس، پزشک، پرستار و کارشناس فوریت‌های پزشکی و خدمات امدادی و درمانی بصورت ۲۴ ساعته به شهروندان ارائه می‌کند.

رئیس مرکز اورژانس تهران ادامه داد: این پایگاه از شمال محدوده بزرگراه شهید حقانی و از جنوب محدوده بزرگراه شهید همت را نیز تحت پوشش قرار می‌دهد.

به گفته وی، با افتتاح این پایگاه تعداد مراکز فعال اورژانس تهران به ۲۰۲ پایگاه رسید.

رئیس مرکز اورژانس تهران در ادامه از اجرایی شدن طرح سنجش فشار خون در خبرگزاری ایرنا خبر داد و گفت: روز گذشته تکنسین‌های این مرکز با حضور در ساختمان خبرگزاری ایرنا فشار خون حدود ۲۰۰ نفر از خبرنگاران و کارکنان این خبرگزاری را سنجش کردند.

وی خاطرنشان کرد: طرح سنجش فشار خون ویژه خبرنگاران و اصحاب رسانه حدود ۱۰ روزی است اجرایی شده و تکنسین‌های اورژانس با حضور در ساختمان مرکزی رسانه‌های مختلف سنجش فشار خون از خبرنگاران و کارکنان رسانه‌ها انجام می‌دهند.

صابریان یادآور شد: طرح سنجش فشار خون در میادین، بوستان‌ها و معابر پر ازدحام و شلوغ شهر تهران همچنان ادامه دارد.

به گفته وی، این طرح همچنین در ایستگاه‌های پر ازدحام مترو، مساجد و همچنین مجموعه‌های تفریحی شهر تهران نیز در حال اجرا است.

تهرام/‏۷۲۴۳/‏/‏۶۱۳۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =