عملیات اجرایی ساخت بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی ساوه آغاز شد

ساوه - ایرنا - عملیات ساخت بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی شهرستان ساوه روز پنجشنبه با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و جمعی از مسئولان استان مرکزی آغاز شد.

به گزارش ایرنا، رئیس دانشکده علوم پزشکی شهرستان ساوه، گفت: این بیمارستان قرار است به عنوان جایگزین بیمارستان شهید مدرس در مدار خدمت رسانی قرار گیرد و در چشم انداز ترسیم شده‌، خدمات دهی به ۳۰۰ هزار نفر از جمعیت این شهرستان و اطراف مد نظر است.

«عباس نیکروش» اظهار داشت: به اهتمام دستگاه‌های مسئول و حمایت مسئولان از جمله استانداری، نماینده مردم ساوه و زرندیه و فرمانداری این شهرستان زمینی به مساحت ۲۵ هزار متر مربع در کنار مجتمع دادگستری ساوه برای ساخت این مرکز درمانی تخصیص یافت و ساخت آن به عنوان تنها طرح بیمارستانی در کشور که مورد موافقت دولت است، از امروز آغاز شد.

وی افزود: پیش بینی می‌شود برای ساخت بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی ساوه یک هزار و ۲۵۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شود.

شهرستان ساوه اکنون دارای چهار بیمارستان مدرس، حضرت فاطمه (س)، شهید چمران و ۱۷ شهریور است و با توجه به رشد جمعیت مهاجرپذیری آن نیاز به ساخت بیمارستان جدید با ظرفیت خدمات دهی بالا محسوس است.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پیش از سفر به ساوه با حضور در شهرستان زرندیه ۲ طرح مرکز جامع سلامت پرندک و بیمارستان ۳۲ تختخوابی امام رضا در مامونیه را بهره برداری کرد.

۹۹۲۱/‏/‏۳۰۷۵/‏۶۵۳۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =