۳۰ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۱۸
کد خبرنگار: 2104
کد خبر: 83361987
۰ نفر

برچسب‌ها

 ۵۰۰ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند کردستانی تحویل شد
اهدای جهیزیه به نوعروسان نیازمند در کردستان

سنندج - ایرنا - مسئول بسیج سازندگی سپاه بیت‌المقدس کردستان گفت: به مناسبت برگزاری کنکره ملی ٥٤۰۰ شهید استان، ٥۰۰ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند در مناطق مختلف این استان تحویل شد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه بیت المقدس کردستان روز پنجشنبه در حاشیه مراسم اهدای این جهیزیه‌ها در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این جهیزیه ها با اعتبار ٤۰ میلیارد ریالی از محل اعتبارات قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه برای نوعروسان مناطق محروم روستایی تهیه شده است.
سرگرد علی اصغر عزیزی فر با اشاره به اینکه این جهیزیه‌ها به مناسبت کنگره ملی ۵۴۰۰ شهید کردستان اهدا می‌شود، افزود: بسیج سازندگی از سال ۹٤ و همزمان با آغاز برنامه‌های کنگره ٥٤۰۰ شهید در مجموع یک هزار سری جهیزیه تهیه و به نوعروسان نیازمند اهدا کرده است.

به گفته وی، این جهیزیه ها شامل یک دستگاه یخچال، تلویزیون، فرش و برخی اقلام ضروری مورد نیاز نوعروسان برای شروع زندگی مشترک است.

وی اضافه کرد: در این مدت، ۲ سری ۵۴۰۰ عددی بسته‌های معیشتی و البسه نیز تهیه و در میان مردم مناطق محروم استان توزیع شده که اعتبار آن به همراه جهیزیه سال‌های گذشته ۴۰ میلیارد ریال بوده است.
سرگرد عزیزی فر گفت: بسیج سازندگی در این مدت در روستاهای استان ۲۲ هزار و ۳٥۰ پروژه غیر عمرانی در حوزه محرومیت زدایی اجرا کرده است.
وی یادآور شد: ٦ هزار و ٥۰۰ طرح عمرانی و محرومیت زدایی هم در قالب اردوهای جهاد اجرایی شده و هم اکنون ساخت یک هزار واحد مسکن مددجویی نیز با مشترکت کمیته امداد امام خمینی (ره) در استان کردستان در دست اجراست.

۹۹۳۷/‌۹۱۰۲

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =