تیم های فوتبال ژاپن و انگلیس راهی مرحله یک هشتم نهایی شدند

تهران- ایرنا- در ادامه بازی های گروهی جام جهانی فوتبال زنان ۲۰۱۹ فرانسه، تیم های انگلیس و ژاپن با کسب ۹ و چهار امتیاز از گروه چهارم صعود کردند.

در ادامه رقابت‌های گروهی جام جهانی فوتبال زنان ۲۰۱۹ فرانسه، از گروه چهارم تیم‌های ژاپن با انگلیس و اسکاتلند با آرژانتین به مصاف یکدیگر رفتند.

انگلیس در بازی با ژاپن موفق شد با نتیجه ۲ بر صفر و با کسب ۹ امتیاز از گروه خود صعود کند.

تیم ملی فوتبال ژاپن

همچنین دیدار آرژانتین و اسکاتلند با تساوی ۳ بر ۳ به پایان رسید و در نهایت ژاپن با کسب چهار امتیاز صعود خود را به مرحله یک هشتم نهایی قطعی کرد.

تاکنون تیم‌های ملی فوتبال زنان کشورهای انگلیس، هلند، کانادا، آمریکا، سوئد، فرانسه، نروژ، آلمان، اسپانیا، استرالیا، ایتالیا، برزیل و ژاپن صعود خود را به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی فوتبال زنان فرانسه مسجل کردند.

تیم ملی فوتبال اسکاتلند

دیدارهای چهار گروه نخست این رقابت‌ها به پایان رسیده ولی امشب دیدار سوم و آخر در گروه‌های پنج و ۶ برگزار خواهد شد تا تکلیف سایر تیم‌های صعود کننده به یک هشتم نهایی جام جهانی زنان مشخص شود.

در ادامه بازی‌های مرحله گروهی امشب نیز هلند با کانادا، کامرون با نیوزیلند از گروه ۵ و سوئد با آمریکا و تایلند و شیلی از گروه ۶ به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

اولین بازی مرحله یک هشتم نهایی نیز روز شنبه بین تیم‌های نروژ و استرالیا برگزار خواهد شد.

به جز ۲ تیم اول هر گروه، چهار تیم برتر سوم گروه‌های هشت گانه نیز جواز حضور در مرحله بعد را خواهند یافت.

این رقابت‌ها از روز ۱۷ خردادماه در ۹ شهر فرانسه و در چارچوب هشت گروه با حضور ۲۴ تیم آغاز شده است. مدافع عنوان قهرمانی این مسابقات نیز تیم آمریکا است.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =