درایت مقام معظم رهبری و بصیرت ایرانیان، آمریکایی ها را زمین گیر کرد

یزد - ایرنا- وزیر سابق آموزش و پرورش گفت: درایت مقام معظم رهبری ، بصیرت و همراهی آحاد مردم ولایی و انقلابی ایران زمین در ۴۰ سال گذشته سبب زمینگیر شدن آمریکایی ها و شکست توطئه های مختلف آنها و استکبار جهانی علیه نظام اسلامی شده است.

حمیدرضا حاجی بابایی چهارشنبه شب در همایش استادان بسیجی یزد که در سالن دانشگاه پیام نور این استان برگزار شد، افزود: رکن رکین نظام اسلامی، ۲ عنصر رهبری و مردم هستند و به رغم ترفندهای مختلفی که استکبار جهانی با به کارگیری تمام ابزارها و اهرم‌ها علیه انقلاب انجام داده متحمل شکست و رسوایی شدند و این مدیون هوشیاری و حضور مردم در عرصه‌های مختلف است.

وی ادامه داد: هر جا مردم قهرمان ما به وظایف دینی و انقلابی خود در قبال نظام با متابعت از اوامر رهبری عمل کرده اند، دشمنان و آمریکایی‌ها به هیچکدام از اهداف خود نرسیده اند که حتی روز به روز ذلیل‌تر و در منظر جهانیان و ملت‌ها رسواتر شده اند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، مهمترین برنامه کنونی دشمنان علیه انقلاب و نظام را نفوذ در بخش‌های مختلف به خصوص در عرصه فرهنگی ذکر کرد و بیان داشت: باید مواظب اهداف فرهنگی و اقتصادی کفر جهانی علیه نظام بود.

حاجی بابایی تصریح کرد: دشمنان می‌خواهند با نفوذ فرهنگی همان قضیه اندلس را در کشور به صورت گام به گام پیاده کنند بنابراین مردم و مسئولان باید برای خنثی کردن این هدف شوم و نفوذ که خیلی خطرناک هم است هوشیار و بصیرت داشته باشند.

به گفته این نماینده مجلس، امروز هر مشکلی در کشور ما اتفاق می‌افتد سر منشأ آن بی بصیرتی است و اگر مردم و مسئولان در این زمینه مهم بیدار باشند هیچ دشمنی نمی‌تواند به نظام و انقلاب اسلامی ضربه وارد کند.

رئیس فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هم اکنون در کشور ۲ جریان انقلابی و غیر انقلابی وجود دارد و همه باید برای تحقق اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشند و به مأموریت‌های دینی و انقلابی خود عمل کنند.

حاجی بابایی یادآور شد: مطالبه گری موضوع مهمی است باید همه مردم و اساتید بسیجی داشته باشند و امروز در جمهوری اسلامی مردم به حرف کسی گوش می‌دهند که خادم صادق آنها و در عمل در راستای اهداف نظام حرکت کند.

نماینده مجلس شورای اسلامی از برخی سو استفاده‌های اقتصادی در کشور انتقاد کرد و گفت: چطور یک کارمند اول انقلاب، امروز میلیاردر شده است و جالب اینکه در هر حرکت اجتماعی جلوتر از بقیه حرکت می‌کند و هیچ خیانتی بالاتر از این نیست که کسی به خاطر مسئولیت سرمایه دار شده باشد.

حاجی بابایی تاکید کرد: نماینده مجلس شورای اسلامی نباید به هیچ عنوان دنبال کار اقتصادی باشد و مدیر که ارزش اسلامی را در اداره به کار بگیرد، نیاز داریم.

وی خاطر نشان کرد: ما هرچه داریم از اسلام است، موشک‌ها و سیلی مقام مظم رهبری به ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به خاطر اسلام و نماز شب با بصیرت است.

۲ هزار و ۲۰۰ عضو هیأت علمی دانشگاه‌های یزد عضو تشکل بسیج اساتید استان هستند.

این منطقه با یک میلیون و ۱۳۸ هزار نفر جمعیت در سرشماری سال ۱۳۹۵، هم اکنون حدود ۷۷ هزار نفر دانشجو دارد که در ۶۸ مرکز آموزش عالی استان تحصیل می‌کنند.

۷۵۳۶/‏‬ ۲۰۴۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =