مدیران حراست دستگاههای اجرایی در تحقق اقتصاد مقاومتی نقش آفرین باشند

مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی با اشاره به وظیفه مدیران و مسئولان در توسعه اقتصادی و تامین نیازهای جامعه گفت: لازم است مدیران حراست ادارات اقتصادی استان در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی نقش آفرینی نمایند.

علی رسولیان چهارشنبه شب در گردهمایی مدیران دوایر حراست خراسان رضوی افزود: با عنایت به بیانیه گام دوم انقلاب و تأکیدات مقام معظم رهبری تأمین امنیت و انسجام ملی از مسیر اقتصاد مقاومتی با رویکرد مشارکت فعالانه همه ارکان حاکمیت و بخش مردمی محقق می‌شود.

وی با بر شمردن موانع توسعه اقتصادی از جمله تمرکزگرایی، قوانین و مقررات مزاحم و بروکراسی اداری ادامه داد: ٩٩ اختیار مورد نیاز دستگاه‌های اجرایی خراسان رضوی با هدف بهبود فضای کسب و کار شناسایی و به مرکز منعکس شده است.

معاون استاندار خراسان رضوی گفت: کاهش رتبه بهبود فضای کسب و کار همزمان با افزایش "شاخص ادراک فساد" بیانگر ارتباط این دو است. به این مفهوم که هر جا فضای کسب و کار رتبه‌ای پایین داشته باشدفساد در آن منطقه بیشتر می‌شود.

وی افزود: حمایت عملی از سرمایه گذاری مشروع و توسعه طرح‌های اشتغالزایی از درخواستهای مهم در خراسان رضوی از همه مسئولان است لذا باید با معینهای اقتصاد مقاومتی و سرمایه گذاران با تکریم و نگاه حمایتگرانه رفتار شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: پارسال این استان به اهداف اقتصادی خود مطابق با برنامه ششم توسعه و پیش بینی شده در افق ١٤٠٠ دست یافت لذا برنامه ریزی شده تا امسال که مزین به نام "سال رونق تولید" است به کمک الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی بتوان گام‌های ارزشمندی را به کمک همه متولیان با محوریت بخش مردمی برداشت.

۷۴۸۹/‌۱۸۵۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =