۲۹ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۲۷
کد خبرنگار: 979
کد خبر: 83361686
۰ نفر

برچسب‌ها

کشف چوب ۱۱۵ اصله درخت جنگلی ارس در گرمه

بجنورد- ایرنا - فرمانده انتظامی گرمه اعلام کرد: یک محموله چوب قاچاق شامل ۱۱۵ اصله درخت جنگلی ارزشمند ارس در این شهرستان کشف و ضبط شد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علیرضا پوربه روز چهارشنبه گفت: این محموله چوب قاچاق در یک واحد دامداری در روستای «مشما» در این شهرستان انبار شده بود که با هماهنگی مراجع قضائی، در بررسی عوامل انتظامی از این واحد چوب ۸۵ اصله درخت سه متری و ۳۰ اصله درخت ۱.۵ متری ارس کشف و یک متهم در این خصوص دستگیر شد.

وی با بیان اینکه کارشناسان منابع طبیعی ارزش ریالی درختان قطع شده را ۴۰۰ میلیون ریال برآورد کرده‌اند، افزود: چوب درختان ارس جنگلی به اداره منابع طبیعی شهرستان تحویل و متهم پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

کشف ۵۳۵ میلیون ریال کالای قاچاق در بجنورد

فرمانده انتظامی بجنورد اعلام کرد: با دستگیری ۴ نفر قاچاقچی حرفه‌ای در این شهرستان، ۵۳۵ میلیون ریال انواع کالای قاچاق شامل آرد، دستگاه مولد ارز دیجیتال و پیچ و مهره کشف شد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی پاکدل گفت: مأموران پس از دریافت گزارشی در خصوص اختفای این کالاها، بعد از شناسایی محل اختفای کالا، با دستگیری سه متهم، در بازرسی از محل ۳ دستگاه مولد ارز دیجیتالی، ۳۶۴ کیسه آرد سهمیه بندی شده و ۴۸ هزار عدد انواع پیچ و مهره قاچاق و غیرمحاز کشف کردند.
۵۱۳۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =