۲۹ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۳:۰۶
کد خبرنگار: 856
کد خبر: 83361623
۰ نفر

برچسب‌ها

خدمت به مناطق سیل زده مهمترین وظیفه دستگاههای اجرایی و بانک ها است

خرم آباد - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان گفت:‌ با توجه به بالابودن میزان خسارت سیل ، دستگاههای اجرایی و بانک های استان رسیدگی و خدمت به مناطق سیلزده را مهمترین وظایف خود بدانند.

به گزارش ایرنا گودرز امیری روز چهارشنبه درجلسه کمیته بانکی قرارگاه بازسازی و نوسازی استان لرستان افزود: باتوجه به سیل فروردین ماه سالجاری مردم نیازمند خدمات مختلفی هستند که در این راستا مدیران دستگاههای اجرایی استان و بانکها بایستی بدانند خدمت به مردم در مناطق سیل زده از وظایف خطیر آنها است.

وی تصریح کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به منظور پرداخت تسهیلات روند معرفی افراد متضرر از سیل به بانک ها را تسریع کند و بانک های عامل استان پرداخت تسهیلات به خسارت دیدگان را تسهیل نمایند و ضمانت را بصورت زنجیره ای انجام دهند.

وی ادامه داد: بانکهای عامل استان درتشکیل پرونده پرداخت تسهیلات به مناطق سیل زده ابتکار عمل داشته باشند و چنانچه مشکل وجود دارد منعکس کنند تا از طریق مدیریت ارشد استان پیگیری شود.

امیری از عملکرد بانک صادرات در رابطه با پرداخت تسهیلات سیل زدگان انتقاد و در جلسه با معاون اعتبارات این بانک تماس گرفت که بر اساس پاسخ معاون بانک اعلام کرد: تاروز شنبه هفته آتی این روند تغییر یافته و تشکیل پرونده وپرداخت تسهیلات از طریق این بانک نیز تسریع می شود.

سیل امسال ۱۰۰ هزار میلیارد ریال به زیرساخت های لرستان خسارت زد و ۳۵ هزار واحد مسکونی را متضرر کرد.

۷۲۶۹/‏۶۰۶۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =