فشار اقتصادی با هدف تضعیف ایران محکوم به شکست است

اراک - ایرنا - نماینده مردم خمین در مجلس اسلامی گفت: طرح آمریکاییِ فشار اقتصادی و تشدید تحریم ها با هدف به زانو درآوردن ملت ایران، محکوم به شکست است.

به گزارش ایرنا، "محمد ابراهیم رضایی" روز چهارشنبه در نشست ستاد راهبری اقتصاد مقاومتی استان مرکزی افزود: دشمن با همه توان می کوشد مسئولان نظام را وادار به تسلیم کند اما با تلاش مسئولان و همراهی مردم در دسیسه خود ناکام مانده است.
وی اظهارداشت: تا چند وقت پیش همه دغدغه داشتند کشور در وضعیت موجود حفظ شود و واحدهای صنعتی راکد نشوند اما به فضل خدا و تلاش همگان به ویژه کارآفرینان دشمن در اهداف خود متحمل شکست شده است.
نماینده مردم خمین در خانه ملت گفت: برخی کارشناسان اخطار دادند همه فشارها منجر به رشد فوق العاده و غیر قابل تصور ایران خواهد شد و مجموعه‌ای از این تغییر ات همگان را غافلگیر خواهد کرد.
وی اظهار داشت: ذخیره ارزی کشور در حال ترمیم است و گزارش‌ها در این خصوص امیدوار کننده تر و وضعیت صادرات نیز روند مطلوب‌تری به خود گرفته است.
رضایی گفت: باید سهم استان در رشد و جهشی که کشور در حال شکل گیری است؛ مشخص تا از آن عقب نماند.
نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی افزود: ایران اسلامی با تلاش فرزندان برومند و مسئولان پر تلاش افق روشنی را پیش رو دارد که جهان از دیدن آن متعجب خواهند شد.
وی اظهارداشت: در آینده نه چندان دور اخبار خوشی در حوزه تولید و رونق اقتصادی اعلام خواهد شد.

۶۹۹۱/‏۳۰۷۵

استان مرکزی واقع در قلب ایران با یک میلیون و ۴۱۴ هزار نفر جمعیت به عنوان یکی از قطب‌های مهم صنعتی و کشاورزی کشور شهرت دارد.