۱۴۹ هنرجوی کاردانش کرمانی در مسابقات علمی و کاربردی به رقابت پرداختند

کرمان - ایرنا - رئیس اداره آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان از رقابت ۱۴۹ هنرجوی هنرستان‌های کار و دانش این استان در مرحله عملی هفدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی کشور خبر داد و گفت: از این تعداد ۷۵ نفر به مرحله تئوری کشوری راه می یابند.

رضا اشرفیان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هفدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی کشور هر ساله در سه سطح منطقه‌ای، استانی و کشوری و در ۲ مرحله تئوری و عملی برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: مرحله عملی استانی این دوره از مسابقات امروز چهارشنبه ۲۹ خرداد در ۲۷ رشته و در چهار زمینه صنعت، خدمات، کشاورزی و هنر در پنج حوزه آزمون در حال برگزاری است.
اشرفیان با بیان اینکه مرحله عملی هفدهمین دوره مسابقات علمی و کاربردی کشور آبان ماه سال جاری در استان هرمزگان برگزار می‌شود تصریح کرد: هدف از برگزاری اینگونه مسابقات ارتقا سطح کیفی آموزش‌های علمی کاربردی هنرجویان، بالا بردن کیفیت آموزش‌های علمی کاربردی، رصد فعالیت‌های کیفیت بخشی کارگاهی، تقویت و توسعه فرهنگ کار و کارآفرینی و ایجاد انگیزه لازم برای جذب و هدایت استعدادها، خلاقیت‌ها و توانمندی هنرجویان در قالب یک رقابت سالم و سازنده است.

۳۰۲۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =