سلطانی فر: والیبال در شأن و منزلت ایران تلاش کرد

تهران - ایرنا - وزیر ورزش و جوانان با تمجید از عملکرد تیم ملی والیبال ایران در لیگ ملت ها، گفت: این تلاش در شان و منزلت مردم ایران بود و امیدوارم با حفظ روند نتایج مناسب به مرحله پایانی صعود کنیم.

«مسعود سلطانی فر» امروز (چهارشنبه) در نشست با روسای فدراسیون های ورزشی، پیروزی های ورزشکاران در رشته های مختلف رزمی، توپی، میدانی و انفرادی به ویژه پیروزی های والیبال را تبریک گفت و افزود: تیم ملی والیبال بسیار خوب درخشید و در شأن و منزلت مردم ایران تلاش کرد و نتیجه گرفت. امیدوارم در ۲ هفته پایانی این رقابت‌ها که به میزبانی اردبیل و بلغارستان برگزار خواهد شد، بتوانند همین روند را ادامه دهند تا جزوء پنج تیم صعود کننده به مرحله پایانی باشیم.

وی با بیان اینکه والیبال توانست شور و شادی و نشاط و شعف را برای مردم کشور به ارمغان آورد، ادامه داد: روزی که در ارومیه و برای تماشای دیدار ایران و لهستان حضور داشتم شاهد بودم که شهر و استان در خدمت و متاثر از این رویداد بودند که امیدوارم همین روند در اردبیل هم تکرار شود.

وزیر ورزش به تصویب قانون اهداف، وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: خوشبختانه پس از چندین سال پیگیری و ۲ سال بررسی در مجلس، این قانون تصویب شد و به زودی با اصلاح جزئی یک بند در کمیسیون فرهنگی، به تصویب نهایی خواهد رسید. وزیر ورزش و جوانان

سلطانی فر تصریح کرد: بررسی های المپیک ریو نشان می دهد ما از لحاظ پاداش قهرمانان در بین ۲۰۰ کشور جهان، چهارم بودیم و در این زمینه خیلی بیشتر از کشورهای دیگر اقدام کرده ایم.

وی در بخش پایانی صحبت‌های خود به موضوعات مالیاتی فدراسیون‌های ورزشی پرداخت و گفت: پیشنهاد می کنم برای جلسات بعدی از رئیس سازمان مالیاتی کشور دعوت شود تا دوستان به صورت مستند و دقیق مسائل و مشکلات خود را بیان کنند و پاسخ بگیرند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =