۲۹ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۱۲
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83361411
۰ نفر
حسینی با استقلال توافق کرد

تهران- ایرنا- سید حسین حسینی برای امضا قرارداد جدید با مسئولان استقلال به توافق رسید.

قرارداد سید حسین حسینی با باشگاه استقلال به پایان رسیده است و ظرف روزهای گذشته حاشیه‌های زیادی برای تمدید قرارداد این دروازه بان ملی پوش شکل گرفت.
پس از تنش‌های فراوانی که میان حسینی و معاون ورزشی استقلال به وجود آمد او امروز مذاکرات دوباره ای با مدیران این تیم داشت و در نهایت طرفین به برای امضای قراردادی دو ساله به توافق رسیدند.
با جدایی سید مهدی رحمتی در لیگ نوزدهم سید حسین حسینی شماره یک استقلال را خواهد پوشید.
چند روز پیش معاون باشگاه استقلال با اشاره به شرایط «سید حسین حسینی» اظهار داشت: او شرطی مبنی بر حضور نداشتن «سید مهدی رحمتی» را مطرح کرد تا مذاکرات متوقف شود. حسینی برای عقد قرارداد ۶۰ میلیارد ریال برای ۲ فصل به همراه پاداش که سه برابر بیشتر نسبت به قرارداد سال قبل است، درخواست کرد. همچنین او اعلام کرد که باید طلبش از استقلال نقد تسویه و ۴۰ درصد از قرارداد فصل بعد را به صورت پیش پرداخت، دریافت کند که این مطالبات در شأن باشگاه استقلال نیست. بر همین اساس به او نیز ۲۴ ساعت فرصت داده شد تا به باشگاه استقلال پاسخ دهد.
حسینی در واکنش به مصاحبه معاون ورزشی استقلال اظهار داشت: خطیر فقط برای خارجی‌ها وقت و زمان همین طور احترام قائل است و برای داخلی‌ها نه. دست و دلبازی های خطیر فقط برای خارجی‌های استقلال بود و بس. او از توافق من و استقلال خشنود نبود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =