۲۹ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۰۸
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83361406
۰ نفر

برچسب‌ها

حیدری: برخی پیشکسوتان پرسپولیس خودزنی نکنند

تهران - ایرنا - کاپیتان سابق تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه سرخ‌پوشان پایتخت در حال حاضر نیاز به آرامش دارند، گفت: برخی پیشکسوتان پرسپولیس، خودزنی نکنند.

«سپهر حیدری» در گفت و گو با ایرنا در خصوص حواشی به وجود آمده پس از جدایی برانکو، اظهار داشت: رفتن برانکو برای همه یک شوک بود، چراکه به کسب جام‌های متعدد با حضور این مربی عادت کرده بودیم.

وی افزود: دید برانکو حرفه‌ای بود و به خاطر جدایی اش نباید از او ناراحت باشیم، چراکه همه روزی از پرسپولیس می‌روند. از علی پروین گرفته تا بسیاری از بزرگان نیز روزی از تیم جدا شدند و این قطار پرسپولیس است که باید به کارش ادامه دهد. مطمئناً همیشه جای برانکو خالی است اما پرسپولیس در این فضا نیاز به آرامش دارد.

کاپیتان سابق پرسپولیس اضافه کرد: شرایط در حال حاضر خوب نیست و خودم نیز نگران تیم هستم. اکنون وظیفه پیشکسوتان است که به جای ایجاد تنش، فضا را آرام کنند.

حیدری خاطر نشان کرد: پرسپولیس بازیکنانش را دارد و مانند همیشه شانس اول قهرمانی است. هواداران هم مانند همیشه پشت تیم هستند. پرسپولیس بهترین تیم ایران است و بهترین بازیکنان را دارد و با جذب یکی دو نفر دیگر مطمئناً دوباره برای مدعی شدن در آسیا تلاش می‌کند.

وی در مورد شایعه حضور افشین قطبی در پرسپولیس و اینکه از او به عنوان یکی از دستیاران قطبی یاد می‌شود، تصریح کرد: با قطبی در ارتباط هستم و او از دوستان نزدیک من است و می دانم او پس از آخرین بازی فولاد در لیگ، ایران را ترک کرد. او اصلاً در ایران نبوده و هیچ گونه مذاکره‌ای هم با مسئولان پرسپولیس نداشته است. قطبی برای اینکه حاشیه‌ای ایجاد نشود کاملاً سکوت کرده و از انجام هر گونه اظهار نظر خودداری کرده است. قطبی عاشق پرسپولیس است و دوست ندارد فضا ملتهب شود.

حیدری خاطرنشان کرد: هر فردی می‌تواند به پرسپولیس کمک کند باید در خدمت تیم باشد، چراکه مهم فقط موفقیت تیم است.

وی در رابطه با هجمه‌هایی که علیه «محسن خلیلی» مطرح می‌شود، تصریح کرد: شناخت خوبی از خلیلی دارم. او سرپرست تیم است و کاری که در حیطه وظایفش نیست را انجام نخواهد داد. این صحبت‌ها علیه خلیلی تهمت به او است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =