برگزاری انتخابات با مشارکت حداکثری رخداد مهم سال به شمار می رود

ارومیه- ایرنا- مدیرکل امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان غربی گفت: برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با مشارکت حداکثری مردم، رخداد مهم سال برای کشور است.

محمود اردبیلی روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری ماکو اظهار داشت: رعایت اصل بی طرفی، برگزاری بی حاشیه و سالم با حضور تمامی علایق و سلایق سیاسی نیز از رسالت‌های اصلی اداره کل امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان غربی است.
وی با بیان اینکه هدف دشمن با اعمال تحریم‌ها، افزایش یاس و ناامیدی در بین مردم و بزرگنمایی کاستی هاست، ادامه داد: مشارکت حداکثری در انتخابات نشان از اقتدار نظام اسلامی دارد و بار دیگر دشمنان را ناامید خواهد کرد.
اردبیلی گفت: تحریم‌ها، تهدیدها، فشارهای اقتصادی هدفی جز به صفر رساندن صادرات محصولات و کالای ایرانی را دنبال نمی‌کند و جنگی تمام عیار علیه ملت ایران به شمار می‌رود.
وی نقطه قوت تحریم‌ها را رهایی ایران از وابستگی به نفتعنوان کرد و اضافه کرد: روند سرمایه گذاران خارجی در استان سرعت گرفته و طی سال گذشته ۱۱۷ میلیون دلار در این استان سرمایه گذاری شده است.
وی گفت: از محل درآمدهای سوخت ۷۵ هزار مساکن روستایی در نوار ۲۰ کیلومتری مرزی با سرمایه ۳۰۰ میلون ریال به مدت یکسال زیر پوشش بیمه‌ای قرار می‌گیرد.
فرماندار ماکو نیز در این جلسه همدلی و هم زبانی را مهمترین اصل بین دستگاه‌های دولتی عنوان کرد و گفت: در این برهه زمانی جامعه ما نیازمند این همدلی و هم زبانی هاست.
حسین عباسی افزود: شوراها و شهرداران به جای اختلاف جهت خدمت به مردم تلاش نمایند و تعامل بیشتری داشته باشند.
در ادامه جلسه رئیس دادگستری، مدیر جهاد کشاورزی و مدیر شرکت توزیع برق ماکو گزارشی از عملکرد یکساله خود ارائه نمودند.
۷۱۳۲/‏۳۰۷۲
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =