ادارات در اجرای طرح تقویت مبانی اعتقادی فعالانه مشارکت کنند

شهرکرد- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: دستگاه ها و نهادهای اجرایی استان در اجرای هرچه گسترده تر بیست و ششمین طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی نقش فعالانه و موثری ایفا کنند.

جعفر مردانی روز چهارشنبه در نشست هماهنگی طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی اظهار داشت: این طرح که بیست و ششمین سالی است که با حضور اقشار مؤمن مردم استان برگزار می‌شود از طرح‌های مؤثر و منسجمی است که همکاری و تعامل دستگاه‌های اجرایی را نیز می‌طلبد.

وی ادامه داد: با برنامه ریزی های صورت گرفته و تعامل دستگاه‌ها این طرح امسال نیز با استقبال خوب مردم استان و در فضایی بانشاط و معرفتی تحت عنوان تبیین و گفتمان سازی بیانیه گام دوم انقلاب برگزار خواهد شد.

مردانی با بیان اینکه این طرح در قلب ۲۲ شب اجرا می‌شود، تصریح کرد: هر یک از دستگاه‌های اجرای استان مسئولیت میزبانی هریک از این برنامه‌ها را برعهده دارد که انتظار می‌رود شاهد حضور گسترده کارکنان ادارات و نهادهای اجرایی استان در این برنامه باشیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری در ادامه با تاکید بر اهمیت بیانیه گام دوم انقلاب در تداوم انقلاب اسلامی، اظهار داشت: نگاه به آینده، جوان محوری و تاکید بر تقویت آرمان‌های انقلاب اسلامی از ویژگی‌های بیانیه مقام معظم رهبری است که تبیین آن برای مردم و گروه‌های هدف دارای اهمیت بالایی است.

مردانی، تقویت ابهت و اقتدار نظام در عرصه بین الملل را از دیگر مطالبات مقام معظم رهبری در قالب بیانیه گام دوم انقلاب بیان کرد و گفت: بی شک مقاومت و پایداری بر ارزش‌های نظام رمز پیروزی و غلبه بر دشمن است.

به گزارش ایرنا، بیست و ششمین دوره طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی از ۱۳ تیرماه به مدت ۲۲ شب با حضور اساتید و سخنوران مطرح کشوری برگزار می‌شود.

۷۳۶۳/۶۰۲۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =