استقرار ستاد فرماندهی انتظامی در شهرری ضروری است

شهرری- ایرنا- تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) با بیان اینکه استقرار ستاد فرماندهی انتظامی در شهرستان ری موجب ارتقای امنیت و آرامش مردم جنوب پایتخت می شود، گفت: ایجاد ستاد فرماندهی امری ضروری و مورد نیاز است.

به گزارش ایرنا، آیت الله محمد محمدی ری شهری روز چهارشنبه در دیدار با سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پلیس تهران بزرگ اظهار داشت: نباید موضوع تشکیل و راه اندازی ستاد فرماندهی انتطامی در جنوب پایتخت به تعویق افتد، زیرا این امر یکی از مطالبات جدی و به حق مردم ری است.

وی تصریح کرد: استقرار ستاد فرماندهی انتظامی در شهرستان ری کاری مهم و ضروری است که باید با برنامه ریزی دقیق، سریع و با زمان بندی مناسب اجرا شود.

تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) با بیان اینکه جمعیت شهرستان ری به دلیل حاشیه نشینی با کلانشهر تهران رو به افزایش است ابراز کرد: همین موضوع نیاز به امنیت را چندین برابر می‌کند، ایجاد ستاد فرماندهی در جنوب تهران باید دغدغه مسئولان امنیتی استان تهران باشد.

وی عنوان کرد: با توجه به اینکه ناجا اقدامات موثری در راستای برقراری امنیت و نظم انجام می دهد، همکاری و حمایت همه دستگاه ها از این نهاد مهم و تاثیرگذار موجب بهبود وضعیت امنیتی در سطح شهرستان ری می شود.

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان ری نیز در ادامه این جلسه گفت: راه اندازی ستاد فرماندهی بستر مناسبی برای امنیت شهرستان ری فراهم می کند چرا که امنیت جنوب پایتخت موجب افزایش امنیت کلانشهر تهران نیز می شود.

احمد اسماعیلی راد افزود: فرمانداری ری آمادگی همراهی و همکاری با نیروی انتظامی در راستای استقرار ستاد فرماندهی را دارد.

وی یادآور شد: استقرار ستاد فرماندهی در جنوب پایتخت از مطالبات به حق مردم در خصوص ارتقای ساختار نیروی انتظامی این شهرستان از سرکلانتری به ستاد فرماندهی بوده که با مساعدت سردار رحیمی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ و سردار اشتری فرماندهی نیروی انتظامی کشور، محقق خواهد شد.

شهرستان ری با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر در جنوب پایتخت واقع شده است.

/ ‏۶۰۰۳۱۹۷۰

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha