۳۱ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۱۳
کد خبرنگار: 2217
کد خبر: 83361324
۰ نفر

برچسب‌ها

فرماندار تالش بر استفاده بیشتر از ظرفیت شوراها تاکید کرد

آستارا - ایرنا - فرماندار تالش شوراهای اسلامی را بازوان توانمند و مطمئن برای دولت دانست و بر بهره مندی بیشتر از ظرفیت آنها در راستای خدمت به مردم این شهرستان تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا سید عیسی مهدوی عصر پنجشنبه در همایش شوراهای اسلامی شهرهای تالش در فرمانداری این شهرستان گفت: شوراها نماد اراده ملت در اداره امور مختلف هستند و از توانایی این نهادهای مدنی باید در امور اجرایی و مدیریت شهری بیشتر استفاده شود.

وی افزود: اعضای شوراهای اسلامی به طور مستقیم از سوی مردم برای پیگیری امور شهری انتخاب شده‌اند و خدمات رسانی به مردم از مهمترین هدف‌ها و اولویت‌های آنهاست.

مهدوی ادامه داد: مردم ما بیش از هر زمان دیگر به نیازمندی‌های شهری از قبیل زیباسازی فضاها، مبلمان شهری و ایجاد امکانات رفاهی و تفریحی توجه دارند و شوراهای اسلامی با تعامل بیشتر با شهروندان، می‌توانند در این زمینه مثمر ثمر باشند.

فرماندار تالش بیان کرد: هر اندازه سطح تعامل شوراها با شهرداری‌ها و سایر دستگاه‌های اجرایی ارتقا یابد، قابلیت‌های آنها برای خدمت رسانی به مردم افزایش خواهد یافت و مردم نیز همین انتظار را دارند.

مهدوی خدمت به مردم را بالاترین افتخار در مناصب دولتی و خصوصی دانست و بر بکارگیری همه ظرفیت‌ها و امکانات در شوراهای اسلامی، برای خدمت مضاعف به شهروندان تاکید کرد.

شهرستان تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت در بخش‌های مرکزی، اسالم، حویق و کرگانرود در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.

۷۱۰۶ / ‏‬ ۷۱۲۴/‏۲۰۰۷/‏

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =