آثار هنرهای تجسمی در پردیس ملت حراج می شود

تهران-ایرنا- حراج آثار نمایشگاه اساتید و پیشکسوتان هنرهای تجسمی با عنوان "خانه خوبان" در حمایت از آسیب دیدگان سیل در پردیس سینما گالری ملت برگزار می شود.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی موسسه تصویر شهر، این نمایشگاه توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و با مشارکت اداره کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، موسسه تصویر شهر، سازمان نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس کشور، خانه سینما و قرارگاه فرهنگی حمایت از سیل زدگان روز جمعه ۲۴ خردادماه با حضور رییس سازمان فرهنگی هنری شهردای تهران و مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از هنرمندان در گالری پردیس سینمایی ملت افتتاح شد.

برنامه چکش زنی و حراج آثار نمایشگاه خانه خوبان روز جمعه ۳۱ خرداد از ساعت ۱۷ تا ۱۹ با اجرای بهرام رادان در همین مکان برگزار می شود.

در این نمایشگاه یکصد و ۲۷ اثر از ۸۴ هنرمند برجسته از جمله کامبیز درمبخش، فخرالدین فخرالدینی، حسین محجوبی، یدالله کابلی خوانساری، کوروش شیشه‌گران، طاهر شیخ‌الحکمایی، جواد بختیاری، عین‌الدین صادق‌زاده، معصومه مظفری و… به نمایش گذاشته شده که قرار است بین ۵۰ تا ۱۰۰ درصد فروش آثار خود را به آسیب دیدگان سیل اهدا کنند.

گالری پردیس ملت در خیابان ولی عصر (عج)، ابتدای بزرگراه آیت اله هاشمی رفسنجانی، روبه روی بزرگراه کردستان، پردیس سینمایی ملت، طبقه منفی ۲ واقع شده است.

تهرام/۷۲۴۵//‏۶۱۳۹

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =