۲۹ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۵۱
کد خبرنگار: 1676
کد خبر: 83361304
۰ نفر

برچسب‌ها

نگاه ملی به توسعه و آبادانی کنارک معطوف شده است

چابهار- ایرنا- فرماندار جدید کنارک در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: نگاه ملی به توسعه و آبادانی این شهرستان معطوف شده است زیرا این منطقه نقش مهمی در تجارت، توسعه اقتصادی و تامین امنیت کشور دارد.

حمیدالدین یوسفی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: نقش مردم در عزت و سربلندی ایران اسلامی خیلی زیاد است و این ظرفیت زمینه بزرگی برای توسعه است.

وی بیان کرد: کنارک ظرفیت‌های خوبی در زمینه نیروی انسانی، اقتصادی، نظامی، سیاسی و تجاری و نقش مهمی در تأمین امنیت دارد.

وی گفت: دانش، علم و تکنولوژی می‌تواند هر منطقه را به توسعه برساند و این ظرفیت در کنارک وجود دارد که به آن توجه ویژه می شود.

وی ادامه داد: شیلات و آبزی پروری و در کنار آن گردشگری و کشاورزی از ظرفیت‌های مهم کنارک برای توسعه است.

وی توجه به بومگردی و طبیعت گردی در شهرستان کنارک را از دیگر مزیت‌ها عنوان و خاطرنشان کرد: شیلات، گردشگری، کشاورزی منطقه زرآباد و بخش مرکزی از اولویت ها کاری برای اشتغال و توسعه منطقه و برنامه های آینده خواهد بود.

فرماندار کنارک تصریح کرد: همکاری مردم و مسئولان در توسعه خیلی مهم هست و باید همه دست به دست هم بدهند تا برای آبادانی گام برداشته و مشکلات را به حداقل برسانیم.

یوسفی همراهی و حمایت‌های استانداری سیستان و بلوچستان، مسئولان و مردم شهرستان کنارک در پیشبرد برنامه ها را مهم ارزیابی کرد.

وی گفت: با اقدامات مناسب برگ دیگری از توسعه در این شهرستان رقم خواهد خورد و در آینده نیز مشکلات یکی پس از دیگری مرتفع و گام استوار برای توسعه و آبادانی برداشته خواهد شد.

۳۰۴۳**۶۰۸۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =