۲۹ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۰۰
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83361284
۰ نفر
استقلال قرارداد منتظری را تمدید می کند

تهران- ایرنا- اگرچه پیمان منتظری اعلام کرده است فصل آینده در استقلال نمی ماند اما مدیران این تیم در تلاش هستند هر طور شده زمینه تمدید قرارداد این مدافع با تجربه را فراهم کنند.

پژمان منتظری مدافع با تجربه استقلال در مصاحبه ای تند با انتقاد از مدیران استقلال از این تیم خداحفظی و اعلام کرد فصل آینده در تیم دیگری توپ خواهد زد.
منتظری از عدم تماس مدیران استقلال با وی برای تمدید قرارداد ناراحت بود و اظهار داشت: شرایط به گونه ای در استقلال برایم رقم خورد که تصمیم گرفتم به تیم دیگری بروم.
از باشگاه اسقلال خبر می رسد مدیران این تیم در تماس با امیر حسین فتحی اعلام کرده اند پژمان منتظری بازیکن با تجربه ای است و برای تمدی قرارداد با وی مذاکره شود.
دو عضو هیات مدیره باشگاه اسقلال با منتظری تماس برقرار و پیرامون اتفاقات اخیر با وی به صحبت پرداختند.
یک منبع آگاه در باشگاه استقلال به خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: پژمان منتظری از برخی اتفاقات ناراحت است که به نظر می رسد باید در فضایی آرام با وی مذاکره کرده تا سو تفاهمات برطرف شود.
وی افزود: منتظری از بازیکنان با تجربه استقلال است که می تواند به این تیم کمک کرده و مهره ای مثمر ثمر برای آبی پوشان در لیگ نوزدهم باشد. به طور حتم در نشست حضوری زمینه را برای ادامه حضور وی در استقلال فراهم می کنیم.

منتظری دیروز در مصاحبه ای انتقاد آمیز علیه مدیران استقلال اظهار داشت: تصمیم به خداحافظی از استقلال برای من سخت بود. اگر دنبال این بودند که با من تمدید کنند، تماس کوچکی می گرفتند و می گفتند شما با ما هستید و می دانیم مشکلی برای تمدید قرارداد ندارید. اینکه آخرین نفر به من زنگ بزنند، برایم قابل هضم نیست. نمی خواهم بزرگی باشگاه را زیر سوال ببرم اما احترامم نگه داشته نشد. با فشار مردم مجبور شده اند زنگ بزنند که اگر اینطور نمی شد تماسی هم برقرار نمی کردند. من به این نتیجه رسیده ام که آقایان دوست نداشتند با من ادامه بدهند اما جرات گفتنش را به مردم نداشتند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =