۲۹ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۵۷
کد خبرنگار: 2298
کد خبر: 83361255
۰ نفر

برچسب‌ها

مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان تهران تیرماه برگزار می‌شود

تهران- ایرنا-تهران- ایرنا- دبیر هیات فوتبال استان تهران با بیان اینکه در فرآیند مجمع هیات فوتبال استان تهران هیچ گونه مهندسی انتخاباتی وجود ندارد گفت: انتخابات هیات فوتبال استان اواخر تیرماه برگزار خواهد شد.

به گزارش عصر چهارشنبه خبرنگار ایرنا، عباس تیموری در حاشیه تفاهم نامه همکاری شبکه امید و هیأت فوتبال استان تهران به خبرنگاران اظهار داشت: در نشستی که روز گذشته با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران و رئیس فدراسیون فوتبال برگزار شد در نهایت صلاحیت ۱۳ نامزد برای حضور در مجمع انتخاباتی هیأت فوتبال تأیید شد.

دبیر هیأت فوتبال استان تهران تصریح کرد: در حال حاضر صلاحیت این افراد به حراست وزارت ورزش و مراجع مربوطه ارجاع شد تا بتوانیم در زمان مشخص مجمع انتخاباتی را برگزار کنیم.

وی همچنین در سوالی مبنی براینکه در خصوص تأیید صلاحیت و برگزاری انتخابات فشارهایی از سوی اداره کل ورزش استان به فدراسیون وارد شده تا افراد مورد نظر آنها در انتخابات شرکت کنند گفت: مدیرکل در این خصوص صراحتاً تاکید داشته که انتخابات بدون حاشیه برگزار شود.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط حضور همه نامزدها در انتخابات هیچ فردی نمی‌تواند صحبتی در خصوص مهندسی مجمع انتخابات هیأت فوتبال مطرح کند بلکه نامزدها می‌بایست با بیان برنامه‌های خود اعتماد اعضای انتخابات را برای چهار سال بدست آورند.

همچنین در این مجمع تفاهم نامه همکاری شبکه امید و هیأت فوتبال تهران به امضا رسید که در این تفاهم نامه برآن شد تا در سال جاری حدود ۱۰۰ بازی در رده‌های سنی پایه نوجوانان و جوانان استان تهران به صورت زنده از این شبکه تلویزیونی پخش شود.

براین اساس تحلیل و بازی‌ها فوتبال رده‌های سنی طبق توافق شبکه امید در روزهای چهارشنبه تا جمعه از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۸:۳۰ با کیفیت مسابقات لیگ برتری پخش شود.

مدیر شبکه تلویزیونی امید در این مراسم اظهار داشت: در اولین سال از طریق این شبکه تلویزیونی ۲۰ مسابقه فوتبال لیگ‌های تهران در قالب ۲ هزار دقیقه پخش شد.

مهدی صالحی افزود: در صدد هستیم امسال ۹۰ از طریق این تفاهم نامه ۱۰۰ بازی فوتبال نماینده‌های فوتبال استان در لیگ برتر و در سایر لیگ‌ها پخش و همچنین کارشناسی بازی‌ها را داشته باشیم.

رئیس هیأت فوتبال استان تهران در این نشست با بیان اینکه این حرکت می‌تواند ماندگار و به کیفیت فوتبال استان تهران کمک کند افزود: فوتبال ورزشی حرفه‌ای و مخاطب پسند است و از طریق پخش مسابقه می‌توان استعدادهای نسل جوان جامعه را به خوبی معرفی کرد.

حبیب الله ابوالحسن شیرازی خاطر نشان کرد: در حال حاضر استان تهران با ۱۶ شهرستان یکی از مناطق توسعه یافته در ورزش فوتبال محسوبمی شود.

*باشگاه‌های لیگ برتری نسبت به الکترونیکی کردن بلیت بازی‌های فوتبال اقدام کنند

عضو هیأت رئیسه سازمان لیگ فوتبال همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه برای بلیت فروشی الکترونیکی در سطح ورزشگاه‌های تهران چه برنامه ریزی داشته‌اید تصریح کرد: طبق نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا می‌بایست باشگاه‌ها هر چه زودتر به این مساله ورود کنند.

تهرام/‏۷۲۴۷/‏/‏۶۱۳۹

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =