۲۹ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۳۳
کد خبرنگار: 1677
کد خبر: 83361229
۰ نفر

برچسب‌ها

معاون سیاسی وزیر کشور: وظیفه ما برگزاری انتخابات سالم و امن است

سنندج - ایرنا - معاون سیاسی وزیر و رییس ستاد انتخابات کشور گفت: ما موظفیم انتخاباتی سالم و امن برگزار کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان جمال عُرف روز چهارشنبه در همایش مشترک فرمانداران، اعضای ستاد انتخابات و بخشداران استان کردستان اظهار داشت: در برگزاری انتخابات اسفند ماه از فرمانداران انتظاراتی داریم که نخستین آن امانتداری است.
وی افزود: ما باید امانتدار مردم باشیم بنابراین موظفیم انتخاباتی سالم برگزار کنیم.
رئیس ستاد انتخابات کشور دومین انتظار را برگزاری انتخاباتی امن دانست و اضافه کرد: سومین انتظار قانونمداری است چرا که اگر بر اساس قانون عمل کنیم کسی نمی‌تواند به ما تعرض کند و باید مراقب باشیم تعلقات مختلف ما را از مسیر انصاف خارج نکند.
معاون وزیر کشور رعایت اصل بی طرفی را چهارمین و کوشش برای جلب مشارکت قابل قبول را انتظار پنجم از فرمانداران و برگزار کنندگان انتخابات اعلام کرد.

فضای کردستان، نویدبخش انتخاباتی پرشور است

استاندار کردستان گفت: انتصاب نیروهای بومی و اهل سنت در پست‌های مدیریتی استان را موجب رضایت مردم و زمینه ساز فضای مناسب در برگزاری انتخابات پرشور در استان کرده است.

بهمن مرادنیا هم در این همایش اظهار داشت: تاکید رئیس محترم جمهور بر استفاده از نیروهای بومی و اهل سنت در پست‌های مدیریتی، تأثیر بسزا و بازخورد خوبی در استان داشته و با توجه به فضایی که در استان وجود دارد، یقیناً شاهد حضور پرشور مردم در انتخابات پیش رو خواهیم بود.
وی، گسترش روابط و تجارت با اقلیم کردستان را دیگر اقدام انجام شده در استان عنوان و افزود: مقرر شده شهرک صنعتی مشترکی میان استان کردستان و اقلیم کردستان ایجاد شود که این امر در رفع مشکلات اقتصادی استان تأثیرگذار خواهد بود.
مرادنیا تلاش در توسعه زیرساخت‌های استان از جمله راه و راه آهن را از جمله دیگر اقدامات خوب عنوان کرد.

۳۰۳۴/۹۱۰۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =