۲۹ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۰۲
کد خبرنگار: 1449
کد خبر: 83361156
۰ نفر

برچسب‌ها

فرماندار ملایر: اشتغال آفرینی ملاک ارزیابی مدیران است

همدان- ایرنا- معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر گفت: اشتغال آفرینی و توانمندسازی افراد زیر پوشش دستگاه های حمایتی ملاک ارزیابی عملکرد مدیران در اقتصاد مقاومتی است که تلاش ها در این زمینه باید مضاعف باشد.

قدرت الله ولدی روز چهارشنبه در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان ملایر جذب اعتبارات ملی و اجرای اقدامات مهم را از دیگر ملاک‌های ارزیابی اقتصاد مقاومتی عنوان و بر اهتمام بیشتر مدیران تاکید کرد.

وی در این راستا مدیران دستگاه‌های اجرایی این شهرستان را مکلف کرد هفت شاخص مهم ارتقای توان تولید شهرستان، ارتقای بهره وری، انضباط مالی در بخش عمومی، اقتصاد دانش بنیان، برون گرایی اقتصاد، مردمی کردن اقتصاد و گفتمان سازی و فرهنگ سازی را در حوزه کاری خود مشخص کنند.

فرماندار ویژه ملایر با بیان اینکه تا پایان سال برنامه محور همراه با زمانبندی مشخص حرکت می‌کنیم افزود: عملکرد دستگاه‌های اجرایی به طور مستمر رصد می‌شود و بخشداران نیز در بخش‌ها توجه ویژه به مردم داشته باشند.

ولدی اقتصاد مقاومتی را به معنای مضاعف کردن تلاش‌ها و ارتقای شاخص‌های موجود دانست و اظهار داشت: در زمینه ثبت جهانی منبت هر یک از دستگاه‌های اجرایی مسئولیت خود را بپذیرند و در راستای اجرای آن تلاش کنند.

وی بر لزوم تحقق اهداف تعریف شده در سند راهبردی توسعه شهرستان همراه با تدوین ۴۴ برنامه محوری تاکید کرد و گفت: در این زمینه مدیران از بدنه کارشناسی خود استفاده و مشاوره بگیرند.

معاون استاندار همدان با بیان اینکه ابلاغ سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی، پیش بینی رهبر معظم انقلاب برای شرایط سخت کنونی و آینده مردم بود افزود: با توجه به ویژه بودن ملایر، کمیته‌های چهارگانه و دبیران این کمیته‌ها اصلاحیه لازم را روی برنامه‌ها و روش‌های آن انجام دهند.

ولدی با تاکید بر اینکه از توان مدیران در اصلاح برنامه‌ها استفاده شود بیان کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی فعالیت‌های شاخص خود را اعلام و بر اجرای آنها تمرکز کنند.

وی گفت: استاندار همدان در سطح استان شرایط خاصی را ایجاد کرده و با تمام توان خود و تیم وی در حال خدمت است و از این فرصت و ظرفیت بیشتر می‌توانیم شهرستان را بهره مند کنیم.

فرماندار ویژه ملایر با بیان اینکه شرایط وحدت و همدلی در این شهرستان وجود دارد بیان کرد: با تلاش مجموعه شهرستان با ایجاد وحدت، فرصت توسعه و رونق ایجاد شده است.

ولدی تاکید کرد: به دنبال ارتقا و جابجایی هیچ مدیری نیستم و هدف ما ارائه خدمت به مردم و رفع مشکلات آنان است.

وی یادآور شد: چنانچه دستگاه‌های اجرایی شهرستان کار خود را درست انجام دهند، مردم شرایط سخت را تحمل می‌کنند و خدمت به مردم در این شرایط اجر و مزد مضاعف دارد.

ولدی رضایت مندی مردم را در عملکرد مدیران دانست و افزود: برخی کارکنان با مردم برخورد خوبی ندارند که مدیران باید این موضوع را رصد کنند و بدون اینکه مردم معطل بمانند، کار آنها به سرعت انجام شود.

۷۵۲۸/‏۲۰۸۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =