۲۹ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۰۸
کد خبرنگار: 1188
کد خبر: 83361114
۰ نفر
خدمت بی منت تکلیف مدیران نظام اسلامی است

خمین - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: خدمت بی منت و تلاش برای کسب رضایتمندی عمومی در جامعه تکلیف مدیران دستگاه های اجرایی است.

به گزارش ایرنا «بهروز اکرمی» روز چهارشنبه در شورای اداری دلیجان افزود: مقام و مسئولیت مدیران امانت شهدای انقلاب اسلامی است و مسئولان مدیون از خودگذشتی و خون شهدا هستند.

وی ادامه داد: مدیران نظام اسلامی منطقی، عقلایی، تمام وقت و منظم فعالیت می کنند و اطلاعات نظری و عملی از حوزه مسئولیتی خود دارند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی اظهار داشت: مسئولان شهرستان باید توانایی ها و ظرفیت های شهرستان را شناسایی کنند.

اکرمی با بیان اینکه مدیران خدمتگزار مردم هستند، گفت: این موضوع مهم نباید به شعار محدود شود و بلکه حضور مدیران در جمع اقشار مختلف مردم و شنیدن مشکلات آنها این روحیه خدمتگزاری را ثابت می کند.

وی تاکید کرد: ارتباط مردم با مسئولان روان سازی و از تمام ظرفیت های شهرستان برای حل مشکلات مردم استفاده شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی مردم را یکی از مولفه های مهم امنیت ملی و قدرت جمهوری اسلامی بیان کرد و ادامه داد: رضایت مردم اصل مهم عملکرد مسئولان است.

وی افزود: مسئولان شهرستان دلیجان مشکلات را تا رسیدن به نتیجه پیگیری کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گفت: دشمنان نظام اسلامی معتقدند این نظام با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری از بحران های سخت عبور کرده است.

اکرمی با اشاره به سال رونق تولید اظهار داشت: اشتغال پایدار و رشد اقتصادی با سرمایه گذاری تحقق پیدا می کند و به همین علت باید موانع موجود سرمایه گذاری در شهرستان دلیجان رفع شود.

وی تصریح کرد: تولید محتوا با هدف ترویج ناامیدی در فضای مجازی یکی از توطئه های گروهی از منافقان است و اقشار مختلف جامعه باید نسبت بازخوردهایی که در فضای مجازی منتشر می شود، هوشیار باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان مجری انتخابات هستند و مردم منتخبان خود را انتخاب می کنند و هیچ مدیر اجرایی اجازه حمایت آشکار از فرد خاصی را ندارد.

اکرمی خاطر نشان کرد: انتخابات اسفند امسال باید درفضایی سالم، شفاف و با حضور گسترده مردم برگزار شود و رضایتمندی از عملکرد مسئولان انگیزه لازم در مردم برای حضور در انتخابات را ایجاد می کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه جامعه به امید و نشاط اجتماعی نیاز دارد، گفت: فراهم کردن بسترهای تفریحات سالم برای جوانان و خانواده ها یکی از مولفه های نشاط اجتماعی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری افزود: دلیجان یکی از تولیدکنندگان مهم گل محمدی در کشور و استان است و تکمیل زنجیره تولید و ارزش افزوده رمز موفقیت این حوزه است.

اکرمی ادامه داد: طرح های نیمه تمام با رعایت اولویت به بخش خصوصی و عمومی واگذار شود.

نماینده مردم دلیجان و محلات در شورای اسلامی در شورای اداری دلیجان گفت: ملت ایران در طول تاریخ نشان داده که تسلیم ناپذیر است و مقاومت از اجزای فرهنگ این ملت است.

حجت الاسلام «علیرضا سلیمی» افزود: مقاومت تنها گزینه پیش روی نظام اسلامی در مقابل دشمنان است و با اقدامات مسئولان نظام تاپایان امسال رشد اقتصادی کشور مثبت می شود.

وی ادامه داد: دشمنان تلاش می کنند با ترویج اختلافات قومیتی و اعتقادی به نظام اسلامی ضربه بزنند و مسئولان و مردم باید در مقابل این توطئه دشمن هوشیار باشند.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: نبود نقدینگی مهمترین مانع بر سر راه سرمایه گذاران است و مسئولان تمام تلاش خود برای ثبات ارز به کار گرفتند.

حجت الاسلام سلیمی با گلایه از ابلاغ نشدن بودجه تملک دارایی استان و شهرستان ها، اظهار داشت: بودجه تملک دارایی دلیجان با توجه بیشتری ابلاغ شود و اگر این شهرستان رشد اقتصادی داشته با افزایش بودجه تشویق شود.

فرماندار دلیجان نیز کمبود نیروی انسانی در ادارات را یکی از مهمتنرین مشکلات این شهرستان بیان کرد.

«سیامک سلیمانی» افزود: انجمن های فرهنیگی، هنری و اجتماعی و هیات های ورزشی شهرستان فعال هستند و عملکرد خوبی دارند.

وی ادامه داد: برگزاری جشنواره گل های محمدی و گلاب گیری در روستای خاوه از توابع دلیجان و جشنواره استانی تئاتر خیابانی توانمندی شهرستان در حوزه های مختلف را نشان می دهد.

دلیجان در کمربند جنوبی استان مرکزی ۵۰ هزار نفر جمعیت دارد.

۹۹۳۰/۳۰۷۵