۲۹ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۵۹
کد خبرنگار: 1452
کد خبر: 83361063
۰ نفر

برچسب‌ها

بهره برداری از استخر اختصاصی بانوان همدان

همدان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: نخستین استخر سرپوشیده و اختصاصی بانوان همدان امروز /چهارشنبه/ طی مراسمی با حضور فریبا نظری پورکیایی مشاور وزیر کشور، محمدمهدی تندگویان معاون ساماندهی امور جوانان وزیر ورزش و جوانان و سیدسعید شاهرخی استاندار همدان به بهره برداری رسید.

محسن جهانشیر روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این استخر شنا که در حضور تنی چند از مسئولان اجرایی همدان بهره برداری شد، شامل رختکن، سرویس بهداشتی، دوش، سونای خشک و بخار، جکوزی، استخر کودک، بوفه و اتاق مدیریت است.

وی اضافه کرد: عملیات اجرایی این استخر اختصاصی از سال ۸۶ آغاز شد و برای ساخت آن ۳۵ میلیارد ریال هزینه شد.

جهانشیر خاطرنشان کرد: این استخر شنا در مجموعه اختصاصی ورزش بانوان همدان قرار دارد و برای تکمیل این مکان در مجموع ۵۵ میلیارد ریال اعتبار هزینه می شود.

وی یادآور شد: سالن این مجموعه نیز احداث شده و تنها نیاز به ساخت زمین چمن مصنوعی داریم که ۲۵ میلیارد ریال دیگر اعتبار مورد نیاز است.

مدیرکل ورزش و جوانان همدان افزود: این مجموعه اولین مکان اختصاصی ورزشی بانوان همدان به شمار می رود.

وی با اشاره به اینکه در هشت شهرستان مجموعه های اختصاصی ورزش بانوان جزو طرح ها محسوب می شود، گفت: در برخی شهرستان ها نظیر ملایر مجموعه اختصاصی بانوان راه اندازی شده و در سایر شهرستان ها نیز اینگونه طرح ها در حال تکمیل است.

جهانشیر اضافه کرد: با احداث این مجموعه های اختصاصی کمک شایانی به رشد و پیشرفت ورزش بانوان خواهد شد ضمن اینکه سرانه فضای ورزش در سطح استان را افزایش چشمگیری می دهد.

هم اکنون ۳۰ هزار بانوی ورزشکار در سطح این استان فعالیت سازمان یافته دارند.

۷۵۲۰/‏۲۰۹۰

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =