۲۹ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۳۸
کد خبرنگار: 2723
کد خبر: 83360997
۰ نفر

برچسب‌ها

دنیزلی، دوس سانتوس را نخواست

تبریز - ایرنا - «مصطفی دنیزلی»، سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی، مدافع خارجی تازه جذب شده این تیم به نام «سیلو فریرا دوس سانتوس» را نخواست.

به گزارش چهارشنبه ایرنا به نقل از باشگاه فرهنگی - ورزشی تراکتورسازی، پس از حضور دوسانتوس در اولین جلسه تمرینات پیش فصل تیم تراکتورسازی و اظهارات مدیر برنامه‌های وی مبنی بر لزوم تمرین جداگانه این مدافع زیر نظر پزشک تیم به مدت ۲۰ روز، این درخواست با مخالف دنیزلی مواجه شد.

دنیزلی در واکنش به درخواست دوس سانتوس برای تمرین جداگانه، با تاکید بر لزوم حضور تمام بازیکنان در تمرینات تیمی تحت نظر خودش، با ادامه حضور مدافع خارجی تراکتورسازان در ترکیب بازیکنان مخالفت کرد و از مسئولان باشگاه فسخ قرارداد داخلی وی را به دلیل عدم آمادگی بدنی خواستار شد.

تمام بازیکنانی که قرارداد داخلی با باشگاه تراکتور امضا کرده‌اند، در صورت تأیید سرمربی این تیم در هیأت فوتبال ثبت خواهد شد.

دوس سانتوس ۲۳ ساله، بازیکن فوتبال اهل برزیل است؛ این بازیکن از قدرت سرزنی بالا ودرگیری تک به تک بالایی برخورداراست. او در تاریخ ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ برای بار دوم با عقد قرادادی ۲ ساله به تراکتور سازی تبریز پیوست.

تیم فوتبال تراکتورسازی به عنوان یکی از مدعیات پر و پاقرص قهرمانی لیگ برتر فوتبال کشورمان، در فصل نقل و انتقالات فصل آتی لیگ برتر مشغول جذب بازیکن است.

تراکتورسازی به تازگی با دنیزلی به عنوان سرمربی قرارداد همکاری امضا کرد.

تراکتورسازان فصل گذشته لیگ برتر فوتبال ایران را به رغم شایستگی با رتبه پنجمی به پایان رساندند.

۵۱۸

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =