۲۹ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۳۷
کد خبرنگار: 1822
کد خبر: 83360983
۰ نفر
 عامل شرارت در عملیات پلیس کهنوج دستگیر شد

کرمان - ایرنا - -فرمانده انتظامی شهرستان کهنوج گفت: عامل شرارت که موجب بر هم زدن نظم و امنیت عمومی طی چند ماه اخیر در این شهرستان شده بود، در یک عملیات ضربتی شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه خبری پلیس کرمان، سرهنگ شاهپور بهرامی افزود: درپی وقوع چندین فقره شرارت در سطح شهرستان کهنوج، شناسایی و دستگیری عامل این شرارت به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی پس از شناسایی عامل شرارت با هماهنگی دستگاه قضایی در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه متهم را دستگیر و در این زمینه یک قبضه سلاح غیرمجاز را کشف کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: این متهم دارای سوابق کیفری از جمله اخلال در نظم و امنیت عمومی، حمل و نگهداری سلاح غیر مجاز، نزاع و درگیری، تهدید و قدرت نمایی با سلاح و ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان است.

سرهنگ بهرامی با بیان اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد، اظهار داشت: دستگیری این شرور موجب افزایش رضایتمندی مردم و مسئولان و موجب افزایش اقتدار و ارتقاء اعتماد مردم به نیروی انتظامی شد.

۹۸۹۵/‏۳۰۲۹

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =