۲۹ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۵۸
کد خبرنگار: 2237
کد خبر: 83360912
۰ نفر

برچسب‌ها

رگبار پراکنده و احتمال صاعقه در گیلان طی بعدازظهر و شب

رشت - ایرنا - سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: تا پایان هفته ، طی بعدازظهر و شب با شکل گیری ناپایداری های موقتی، شاهد رگبار پراکنده و احتمال صاعقه در استان خواهیم بود.

مازیار غلامی ظهر چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا بیان داشت: نقشه های هواشناسی نشان دهنده استقرار جوی به طور غالب پایدار در منطقه است که بر این اساس تا اوایل هفته آینده آسمانی آفتابی، پاره ای نقاط احتمال مه صبحگاهی به همراه ماندگاری هوای گرم در منطقه پیش بینی می شود.

وی خاطر نشان کرد: در این مدت به ویژه طی ساعت های بعد از ظهر و شب، با شکل گیری ناپایداری های موقتی، در بعضی نقاط افزایش ابر، وزش باد، رگبار و احتمال رعد و برق دور از انتظار نیست.

وی آسمان امروز گیلان را صاف تا قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد، رگبار پراکنده و احتمال رعد و برق (به ویژه بعد از ظهر و شب) عنوان و برای فردا (پنجشنبه) نیز آسمان استان را صاف تا قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر، وزش باد، رگبار پراکنده و احتمال رعد و برق پیش بینی کرد.

وی بیشینه دمای گیلان طی شبانه روز گذشته را با ۳۳ درجه مربوط به آستارا، انزلی، لاهیجان و رودبار و کمینه دمای فردا در استان را با ۱۵ درجه مربوط به دیلمان و جیرنده ذکر کرد.

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان بیشینه دمای امروز رشت را نیز ۳۱ درجه و کمینه دمای فردای مرکز استان را ۲۲ درجه عنوان کرد.

۷۲۹۶/‏۲۰۰۷/‏

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =