۲۹ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۵۴
کد خبرنگار: 1379
کد خبر: 83360888
۰ نفر

برچسب‌ها

شورای شهر ساوه خواهان ادامه فعالیت تیم فوتسال شهرداری است

ساوه _ ایرنا _ رئیس شورای اسلامی شهر ساوه گفت: این نهاد با واگذاری تیم فوتسال شهرداری ساوه به اداره ورزش و جوانان یا بخش خصوصی به منظور ادامه فعالیت های باشگاه موافق است.

«احمد حاج امینی» روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: اولویت در واگذاری تیم، اداره ورزش و جوانان ساوه است و در صورت تحقق این امر شورا و شهرداری نیز در حد توان از تیم حمایت خواهند کرد.

وی گفت: در سال گذشته با وجود بحران‌های مالی که شهرداری ساوه با آن مواجه بود، هزینه‌های کلانی انجام شد و تیم نتایج ضعیفی در لیگ برتر فوتسال کشور کسب کرد.

وی افزود: شهرداری ساوه در بهمن پارسال با ارسال لایحه‌ای به شورای شهر، مستندات و دلایل خود برای عدم توانایی تیم داری را مطرح کرد و خواستار تصمیم گیری شورا و تعیین تکلیف در این رابطه شد.

رئیس شورای اسلامی شهر ساوه ادامه داد: با توجه به وضعیت مالی شهرداری و عملکرد ضعیف تیم در سال گذشته، در نهایت شورای شهر با واگذاری این تیم موافقت کرد و اولویت نیز با اداره ورزش و جوانان است در غیر این صورت به بخش خصوصی واگذار می‌شود و قطعاً نتیجه‌ای که حاصل می‌شود به نفع مردم و ورزش دوستان این شهر خواهد بود.

به گفته این مسئول، حمایت از ورزش در دستور کار شهرداری است اما بودجه ورزشی شهرداری باید به طور عادلانه در همه رشته‌ها توزیع شود و صرفاً به یک تیم خاص اختصاص نیابد.

وی در ادامه بیان کرد: شهر ساوه از نظر سرانه زیرساخت‌های ورزشی وضعیت رضایت بخشی ندارد و بهتر است که شهرداری و سایر دستگاه‌های اجرایی مربوطه به این موضوع توجه داشته و در سطح کلان فعالیت کنند.

ساوه در رقابت‌های لیگ برتر فوتسال سال گذشته دارای ۲ نماینده (سن ایچ و شهرداری) بود که تیم شهرداری در انتهای فصل با نتایج ضعیف در میان ۱۴ تیم در انتهای جدول قرار گرفت هرچند که تیم سن ایچ موفق شد رتبه پنجم را از آن خود کند.

۳۰۷۵/۹۹۲۱/‏۶۵۳۹/

برچسب‌ها