۲۹ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۴۸
کد خبرنگار: 1822
کد خبر: 83360860
۰ نفر

برچسب‌ها

گازرسانی به جنوب کرمان در اولویت برنامه های کشور است

کرمان – ایرنا- رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امسال بخش جنوبی استان کرمان جزو الویت های گازرسانی در سطح کشور است گفت: اجرای حدود یکهزار میلیارد تومان خطوط انتقال گاز در سال جاری در نظرگرفته شده است.

به گزارش ایرنا، فریدون حسنوند روز چهارشنبه در نشست مسائل و مشکلات برق و انرژی استان کرمان با اشاره به اینکه یکی از وظایف کمیسیون انرژی پیگیری برخورد با قاچاق سوخت است افزود: نباید به بهانه قاچاق سوخت کارخانه‌های کوچک را تعطیل کنیم.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری سال گذشته در دیدار با هیات دولت در ارتباط با مصرف بی رویه سوخت و قاچاق تذکر داده‌اند بیان داشت: از سنوات گذشته در حوزه کشاورزی، ماهیگیری، حمل و نقل و صنعت یکسری مجوزها صادر و در آنها بازنگری نشده است که باید بازنگری انجام شود تا حق کسی تضییع نشود.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شعار امسال اول برای ما مسئولان، نمایندگان و مدیران تعهد ایجاد کرد که باید زیرساخت‌ها، ابزار و امکانات را فراهم و برای تولیدگران پشتیبان باشیم و بخش خصوصی قطعاً به تنهایی نمی‌تواند بار سنگین را ببرد.

حسنوند یادآورشد: جلسه ای با وزیر نفت برای حل مشکلات نفت و گاز استان کرمان برگزار می‌کنیم.

نشست کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه) با حضور استاندار کرمان و برخی از معاونین وزارت نیرو با مسئولان حوزه نفت و گاز کشور و استان کرمان در اتاق بازرگانی کرمان برگزار شد.

۹۸۹۵/‏۳۰۲۹

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =