تیم فوتبال سایپا در چهارمحال و بختیاری اردو می زند

شهرکرد- ایرنا- تیم فوتبال سایپای تهران برای حضور قدرتمند در جام نوزدهم لیگ برتر ، اردوی آمادگی خود را در چهارمحال و بختیاری بر پا می کند.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، در حالی قرار است سایپا اردوی آمادگی خود را در چهارمحال و بختیاری برپا کند که اکنون اردوی تیم فولاد خوزستان در شهرکرد در حال برگزاری است.

سایپا دومین تیم لیگ برتری است که پیش از آغاز فصل نوزدهم جام باشگاه های برتر کشور اردوی آمادگی خود را در چهارمحال و بختیاری برگزار می کند و این اردو به عنوان اردوی نخست امسال سایپا مطرح می شود.

بازیکنان تیم سایپا پس از جدایی علی دایی، اردوی آمادگی خود در چهارمحال و بختیاری را زیر نظر ابراهیم صادقی در این استان برای حضور قدرتمند در لیگ برتر پیگیری می‌کنند.

پیش از این، اردوهای فصل تابستان تیم های لیگ برتری در سرعین اردبیل برگزار می‌شد که پس از اطلاع رسانی از وضعیت آب و هوایی و وجود امکانات مطلوب برای برپایی اردوها، تیم‌های لیگ برتری اردوهای پیش از فصل خود را در چهارمحال و بختیاری برگزار می‌کنند.

پیش از این نیز در سال های گذشته تیم‌های فوتبال برق شیراز، استقلال اهواز، فولاد خوزستان، استقلال خوزستان، صنعت نفت آبادان، سپاهان نوین، تربیت یزد، پاس تهران و ماشین سازی تبریز، آلومنییوم اراک برخی تیم‌های دیگر حضور جدی تری برای برپایی اردوی آمادگی تیم خود در چهارمحال وبختیاری داشته اند.

به گزارش ایرنا، نخستین اردو آماده‌سازی تیم فوتبال سایپا قبل از شروع جام نوزدهم در استان چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود که نارنجی پوشان دو اردوی آماده سازی را در دستور کار خود داده اند.

اردوی بازیکنان سایپا با نظر ابراهیم صادقی، از روز دوشنبه سوم تیر در استان چهارمحال و بختیاری، آغاز می‌شود و تا ١١ تیر ماه ادامه خواهد داشت.

همچنین در یکی دو هفته پیش یکی از مسوولان تیم‌های پرطرفدار ایران برای بررسی امکانات چهارمحال و بختیاری در راستای برپای اردوی داخلی به این استان سفر کرده بود.

به گزارش ایرنا، چهارمحال و بختیاری به دلیل تنوع آب و هوایی و ارتفاع دو هزار متری از سطح دریا بهترین نقطه برای برگزاری اردوهای هوازی از سوی کارشناسان اعلام شده است.

براساس این گزارش، مسابقات لیگ برتر باشگاه‌های ایران هشتم مرداد با شرکت ۱۶ تیم شروع خواهد شد.

۲۰۹۷

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =