جمهوری اسلامی هیچ گاه از اقتدار خود عقب نشینی نخواهد کرد

قزوین - ایرنا - جانشین فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین گفت: جمهوری اسلامی ایران هیچ گاه از مواضع و اقتدار خود عقب نشینی نخواهد کرد و در صورت هر تعرضی، دشمن را سر جای خود خواهد نشاند.

سرهنگ عباس برزگر ابراهیمی روز چهارشنبه در مراسم تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام سجاد (ع) شهرستان قزوین افزود: امروز در مقطعی از زمان قرار داریم که همه باید ضمن توجه داشتن به بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری، درصدد رفع دغدغه‌های ایشان در ادامه راه انقلاب باشیم.

وی ادامه داد: ایشان در این بیانیه خاطرنشان کرده‌اند که به طور معمول ملت‌ها و جوامع زیربار دردسر، مشکلات و در نهایت انقلاب نمی‌روند اما ملت ایران برای اجرای احکام شریعت اسلام و مبارزه با ظلم و نیز جاری کردن قسط و عدل، انقلاب خود را آغاز و به سرانجام رساند.

این مسئول نظامی به مردمی بودن، اسلامی و انقلابی بودن انقلاب در بیانیه گام دوم تاکید و تصریح کرد: در طول چهل سال گذشته شعارها و ارزش‌های انقلاب بر خلاف سایر انقلاب‌های جهان نه تنها هیچ گونه تغییری نکرده بلکه جریان آن نیز روان تر از گذشته ادامه داشته است.

وی به برکات انقلاب اسلامی از دیدگاه مقام معظم رهبری اشاره کرد و یادآور شد: پایان دادن به همه خیانت‌های دوران قاجار و پهلوی، استقرار جمهوری اسلامی و حاکمیت مردم، عنصر اراده ملی در شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی که در نهایت منجر به توانایی‌های ملت ایران در عرصه‌های علوم و تکنولوژی‌های مختلف شد، فهم مردم از عدالت و کفه سنگینی آن بر روی توزیع خدمات زیرساختی کشور از جمله آنان بوده است.

سرهنگ برزگر اضافه کرد: به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اعتماد به جوانان به عنوان سرمایه‌های عظیم انسانی باید توجه داشت، ضمن آنکه ۳۶ میلیون نفر از جمعیت ۱۵ تا ۴۰ سال کشور را همین قشر فرا گرفته و ۱۴ میلیون نفر از آنان تحصیلات عالیه دارند.

وی با بیان اینکه در حوزه دانش آموختگی و علوم مهندسی کشور ما دارای رتبه دوم جهان است، افزود: با توجه به ۱۵ کشور همسایه ما که جمعیتی بالغ بر ۶۰۰ میلیون نفر را دارند لذا می‌توانیم با یک برنامه ریزی درست هر آنچه را که می‌خواهیم تولید و حتی صادر کنیم.

در ادامه این مراسم، ضمن تقدیر از زحمات ۲ ساله سرهنگ مهدی صادق پور، سرگرد زین العابدین اصلی بیگی به عنوان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام سجاد (ع) معرفی شد.

۶۰۱۲*۸۰۵۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =