۲۹ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۰۴
کد خبرنگار: 993
کد خبر: 83360792
۰ نفر

برچسب‌ها

کارگروه ویژه رونق تولید در شرکت صدرا تشکیل می شود

بوشهر- ایرنا- استاندار بوشهر گفت: شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) یکی از واحد های مهم و تاثیرگذار این استان است که فعالیت آن باعث رونق تولید واشتغال می شود به همین دلیل بزودی کارگروه ویژه برای تشدید فعالیت این کارخانه تشکیل می شود.

عبدالکریم گراوند روز چهارشنبه در نشست با مدیرعامل شرکت صدرا دربوشهر افزود: این شرکت در سال‌های اخیر با حمایت‌های دولت بخوبی احیا شده و این روند باید با برنامه ریزی و بازاریابی مناسب ادامه یابد.

وی بیان کرد: پیگیری‌های زیادی برای رونق تولید در صدرا انجام شد طوری که در سفر اسفند ماه سال گذشته رئیس جمهوری به استان بوشهر با مذاکراتی که با مدیرعامل قرارگاه خاتم الانبیا و وزیر صنعت داشتم مقرر شد کارگروهی ویژه برای ایجاد فرصت‌های جدید کاری در شرکت صدرا تشکیل و با اجرایی شدن این کارگروه بدون شک اشتغال و تولید در صدرا رونق بیشتری خواهد گرفت.

گراوند با بیان اینکه صدرا در حوزه‌های گردشگری هم می‌تواند پیشگام باشد، اضافه کرد: همه تلاش مدیریت ارشد استان بوشهر برای مشکلات شرکت صدرا و ایجاد زمینه برای جذب مشتری بیشتر با هدف رونق تولید و اشتغال است.

وی اضافه کرد: اگر شرکت صدرا در عرصه صنایع دریایی به عنوان محور تولید قرار گیرد، رونق فعالیت آن موجب تقویت صنایع دریایی کشور خواهد شد.

مدیرعامل شرکت صنعتی دریایی ایران گفت: انتظاریم داریم پروژه‌های استانی به صدرا واگذار شود تا از این فرصت برای تولید و اشتغال در استان بوشهر بهره ببریم.

ناصر سامانیان اضافه کرد: صدرا یک شرکت مادر است و شکوفایی آن موجب ایجاد اشتغال و تولید در سایر واحدهای مرتبط می‌شود.

وی افزود: با هدف تولید و اشتغال در صدرا، آماده همکاری با همه صنعتگران در استان بوشهر وکشور هستیم.

مدیرعامل شرکت صدرا گفت: افق‌های جدیدی برای تولید در این در نظر داریم که یکی از این برنامه‌ها موضوع گردشگری است و نقشی مهم در اشتغال زایی و تولید خواهد داشت.

وی افزود: رایزنی‌هایی هم با کشور قطر برای همکاری داشتیم تا زمینه تسهیل صادرات اقلام و خدمات و همکاری‌های دریایی و ساخت شناور فراهم شود.

۶۰۴۷/‏۶۰۴۳

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =