۲۹ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۳۰
کد خبرنگار: 1140
کد خبر: 83360790
۰ نفر
واگذاری امور به افراد توانمند حلال مشکلات مردم است

یزد- ایرنا - مدرس حوزه و دانشگاه گفت: واگذاری مدیریت های اجرایی به افراد با انگیزه، توانمند، متدین و متخصص در بخش های مختلف در حل بسیاری از مسائل و مشکلات اساسی جامعه تاثیرگذار است.

حجت الاسلام کاظم راشد یزدی روز چهارشنبه در شورای اداری شهرستان مهریز افزود: خدمت به مردم در نظام اسلامی رسالت سنگینی است که از عهده همه افراد بر نمی آید و باید شایستگان در صدر امور اجرایی قرار گیرند.

وی ادامه داد: افرادی که مسئولیت اجرایی مردم را قبول می کنند باید در مرحله اول به شغل و رسالتی که در قبال مردم دارند، آگاه و به کار خود علاقه داشته باشند و همچنین از عهده آن کار به خوبی بر آیند.

کارشناس مذهبی خاطر نشان کرد: در جمهوری اسلامی کار کردن برای مردم اگر همراه با اخلاص، ایمان و توانایی باشد عبادت بزرگی محسوب می شود و باید وظایف در چارچوب مقررات انجام گیرد.

به گفته راشد یزدی افرادی که توانایی انجام امور مختلف خدمت به مردم و نسل جوان را ندارند نباید در صدر امور قرار گیرند و خود باید با افتخار کناره گیری کنند تا نطام و انقلاب آسیب نبیند.

وی تصریح کرد: نظام ما ارکان مختلفی دارد که در کنار نقش دین و رهبری قطعاً جایگاه مردم در ۴۰ سال گذشته بسیار موثر بوده و باید زمینه امید و اعتماد را روز به روز در جامعه گسترش داد.

در این جلسه همچنین فرماندار مهریز به اهمیت خدمت صادقانه به مردم در سایه همدلی و برنامه محوری با بهره گیری از تمام ظرفیت ها تاکید کرد.

مرکز شهرستان ۵۵ هزار نفری مهریز در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.

۷۵۳۶/‬ ۲۰۴۷/‏‏

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =