۲۹ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۱۰
کد خبرنگار: 1455
کد خبر: 83360779
۰ نفر
جمع بندی مباحث کنکور برای دانش آموزان مناطق سیلزده لرستان

خرم آباد - ایرنا - معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش لرستان گفت: سلسله همایش های جمع بندی مباحث کنکور در مناطق سیلزده این استان برگزار شد.

به گزارش ایرنا، نصراله بازگیران روز چهارشنبه با اعلام این خبر افزود: تعطیلات نوروزی بهترین فرصت مرور و جمع بندی کتب، برای دانش آموزان پایه دوازدهم می‌باشد که حادثه سیل اخیر در این ایام موجب تأخیر در برگزاری کلاس‌ها و عدم استفاده درست از این زمان طلایی برای اکثر دانش آموزان استان شد.

وی ادامه داد: آموزش و پرورش لرستان با مساعدت اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران با همیاری مؤسسان مدارس غیر انتفاعی و با برنامه ریزی، قبل از شروع امتحانات، نسبت به برگزاری کلاس‌های جمع بندی کتب دروس نهایی با حضور بیش از ۹۰ نفر از اساتید مجرب شهر تهران برای شهرستان‌های سیل زده پلدختر و معمولان اقدام نمود.

معاون آموزش متوسطه لرستان اظهار داشت: بعد از امتحانات نیز در شهرستان پلدختر از ۲۵ خرداد تا ۱۳ تیرماه، همایش جمع بندی توسط این اساتید در حال برگزاری است و سلسله همایش‌های جمع بندی کتب در مناطق کم برخوردار و سیل زده شهرستان‌های خرم آباد و نورآباد با مساعدت مؤسسه تربیتی فرزندان روح الله (ره) (گروه آموزشی برپا) با هدف مشاوره و راهنمایی تحصیلی مورد نیاز دانش آموزان، مرور و جمع بندی کلیه دروس مورد نظر جهت نظم بخشی و تثبیت آموخته‌ها، یادگیری تکنیک تشخیص و اولویت بندی در پاسخگویی به سوالات، یادگیری نکات مهم و ضروری و ارائه راه حل سوالات پرتکرار و پیش بینی شده سالهای قبل، به صورت رایگان از ۲۹ خرداد لغایت چهارم تیرماه سال جاری در این شهرستان‌ها برگزار خواهد شد.

نصراله بازگیران ابراز امیدواری نمود با بهره گیری درست از فرصت به وجود آمده، نتایج سودمندی توسط دانش آموزان این استان کسب شود.

به گزارش ایرنا، در جریان سیل اخیر در این استان ۸۷ مدرسه در مناطق سیلزده به طور کامل تخریب شد که حدود ۶۰ درصد آنها مدارس روستایی استان بوده و ۵۲۰ مدرسه نیز دچار آسیب و خسارت شدند.

۷۲۷۴/‏۶۰۶۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =