تشکیل کارگروه حمایت از سرمایه‌گذاران در شورای شهر کرمانشاه

کرمانشاه- ایرنا- شهردار کرمانشاه از تشکیل کارگروه حمایت از سرمایه‌گذاران در شورای شهر خبر داد و گفت: ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در کرمانشاه تلمبار است و از آنها استفاده نشده که این یک امتیاز عالی برای سرمایه‌گذاران است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سعید طلوعی روز چهارشنبه در همایش «اقتصاد شهری و تالار مذاکرات سرمایه‌گذاری در شهر نیلوفری ایران» در هتل پارسیان افزود: زیرساخت‌های خوبی برای سرمایه‌گذاری، تحول و پیشرفت در شهر کرمانشاه وجود دارد اما شکوفایی آن نیازمند همدلی، اعتمادسازی، حرکت جمعی و کار گروهی است.

او تاکید کرد: مدیریت شهر و استان کرمانشاه برای جذب و حمایت از سرمایه‌گذاران دغدغه جدی دارد و من از طرف شهرداری، استانداری و شورای شهر قول می‌دهم که تمام تلاش خود را در پیشبرد برنامه‌های سرمایه گذاران و همکاری ویژه در صدور مجوزها انجام دهیم و منافع سرمایه‌گذاران را تضمین کنیم.

تشکیل کارگروه حمایت از سرمایه‌گذاران

شهردار کرمانشاه همچنین از تشکیل یک کارگروه در شورای شهر کرمانشاه برای تسریع در اجرای طرح‌های سرمایه‌گذاری خبر داد و گفت: تعهد می‌کنیم که حمایت‌ها از سرمایه‌گذاران بدون در نظر گرفتن جایگاه مسئولان انجام شود زیرا تنها هدف ما آبادکردن شهر کرمانشاه است.

طلوعی هم مرز بودن با کشور عراق، شرایط آب و هوایی مناسب و حمایت ویژه مسئولان را از مزیت‌های سرمایه گذاری در کرمانشاه یاد کرد و گفت: با تمام توان، سرعت، صحت و سلامت به تقاضاها و نیازهای سرمایه‌گذاران رسیدگی می‌کنیم.

۵۳ درصد از جمعیت ۲ میلیون نفری استان کرمانشاه در مرکز آن زندگی می‌کنند.

۷۴۴۴/۸۰۶۶

برچسب‌ها

اخبار مرتبط