۲۹ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۵۴
کد خبرنگار: 993
کد خبر: 83360706
۰ نفر

برچسب‌ها

روش‌های سنتی پاسخگوی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی نیست

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: پدیده‌های اجتماعی در حال دگرگونی هستند و با روش‌های سنتی نمی‌توانیم پاسخگوی رخ دادهای جدید اجتماعی باشیم به همین دلیل عملی تر کردن روش‌ها و ابزارها ضرورت دارد.

مجید خورشیدی روز چهارشنبه در نشست شورای اداری اداره کل بهزیستی استان بوشهر افزود: سازمان بهزیستی بجز حمایت از افراد دارای معلولیت، فعالیت‌های گسترده دیگری در زمینه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی دارد.

وی اظهار داشت: تاثیر مخرب آسیب‌های روانی اجتماعی نسبت به آسیب‌های جسمی بر جامعه بیشتر است و با توجه به فراگیر بودن این موضوع همه دستگاه‌های دولتی از جمله بهزیستی باید خود را با طرح واره های پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی تطبیق دهند.

خورشیدی بیان کرد: لزوم همه کارها حفظ امید در جامعه است و بدون امید به آینده و نگاه مثبت به خدمات بهزیستی از طرف جامعه هدف خدمات این نهاد خنثی و بدون اثر است.

وی ادامه داد: نشاط اجتماعی اقدامات بهزیستی را با کمترین هزینه در مورد جامعه هدف نافذ می‌کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر ادامه داد: طرح کاهش اضطراب در مهدهای کودک یکی از نیازهای اساسی جامعه و از جمله فعالیت‌های مهم بهزیستی است.

مدیرکل بهزیستی استان بوشهر گفت: برگزاری این جلسات برای تبادل نظر، هم اندیشی، بهبود فرایندها، ارائه راهکارهای مناسب برای پیشبرد اهداف عالیه سازمان بهزیستی و رفع تنگناها و چالش های موجود مؤثر است.

علی پولادی ریشهری افزود: بهزیستی بیش از ۱۲۰ وظیفه برعهده دارد و همواره تلاش کرده از ظرفیت و توان خود برای انجام این وظایف استفاده کند.

مدیر کل بهزیستی استان بوشهر اضافه کرد: برای انجام این وظایف بهزیستی نیازمند منابع انسانی غنی و امکانات بیشتری است تا بخوبی بتواند امور را مدیریت کند و البته کارکنان بهزیستی با تلاش و اهتمام جدی خود و با کمترین امکانات توانسته اند خدمات ارزنده‌ای ارائه دهند.

۶۰۴۷/‏۶۰۴۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =