انتخابات مجلس با مشارکت حداکثری مردم در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود

یاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: برگزاری انتخابات سالم، امن و با مشارکت حداکثری مردم در این استان به طور ویژه در دستور کار مسوولان قرار دارد.

به گزارش ایرنا، حسین کلانتری در نشست با فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از کارکنان نیروی انتظامی استان، اظهار داشت: انتظار می‌رود نیروی انتظامی مجموعه استانداری را برای برگزاری انتخابات امن در آینده همراهی کند.

وی با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی حافظ جان، مال و ناموس مردم است، افزود: نظم و امنیت عمومی جامعه مرهون تلاش‌های شبانه روزی مأموران نیروی انتظامی است.

کلانتری تصریح کرد: کهگیلویه و بویراحمد با تلاش مأموران ناجا جزو امن ترین استان‌های کشور است.

وی با بیان اینکه پست و مقام فرصتی برای خدمت به مردم است، عنوان کرد: بدون شک نیروهای نظامی و انتظامی مسئولیت سنگینی بر عهده دارند و می‌طلبد همچون فرمانده خود همیشه پای کار باشند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به انتخابات پیش رو، تاکید کرد: برای برپایی هرچه بهتر انتخابات همه ما وظایفی بر عهده داریم و انتظار می‌رود نیروی انتظامی این مجموعه را در مسیر برگزاری انتخابات سالم و برای مشارکت حداکثری مردم یاری کنند.

وی بیان کرد: انتظار می‌رود که با همدلی و تعامل و در کنار مردم انتخابات آینده را در سلامت و امنیت کامل برگزار کنیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به سانحه رانندگی هفته گذشته جاده یاسوج_ چرام، ابراز داشت: استان در برخی زیرساخت‌ها از جمله راه مشکلاتی دارد که باید این زیر ساخت‌ها بهبود یابند.

کلانتری تاکید کرد: باید علاوه بر فرهنگ سازی توسط صدا و سیما، آموزش و پرورش، ارشاد، پلیس و سایر نهادهای فرهنگی برای جلوگیری از تصادفات با تمام توان زمینه رفع نقاط حادثه خیز و توسعه راه‌های استان را ایجاد کرد تا دیگر شاهد چنین حوادث تلخ و دردناکی نباشیم.

وی با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم (ص)، گفت: ارزش دو نعمت امنیت و سلامت از نظر مردم پوشیده است و حفظ جایگاه امن استان به مراتب مأموریت سختی است که می‌طلبد مجموعه انتظامی استان در این راستا بیش از گذشته تلاش کنند.

کلانتری تصریح کرد: برای ارتقای جایگاه نیروی انتظامی استان از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنم و می‌طلبد مجموعه انتظامی استان نیز عملیاتی و پای کار باشند.


فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: نیز در این دیدار گفت: انتظارات مردم از پلیس تغییر کرده و آنها علاوه بر اقتدار مأموران نظامی خواستار برخورد اجتماعی پلیس با ناهنجاری‌ها است.

سردار مهدی انصاری عنوان کرد: پلیس استان همیشه پاسخگوی نیازها، خدمات و انتظارات مردم است.

وی با تاکید بر اینکه خدمت به مردم افتخار است، گفت: برخی از اماکن نظامی استان دارای قدمت زیادی هستند و انتظار می‌رود مجموعه استانداری ما را برای ساماندهی، مرمت و ایجاد مکان‌های ایمن یاری کنند.

انصاری افزود: مجموعه انتظامی استان برای رفع مشکلات امنیتی و ترافیکی استان آمادگی هرگونه همکاری با مجموعه استانداری و سایر مسئولان مربوطه را دارد.

۹۸۶۸/‏۱۶۶۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =