اداره ها در تامین نیروی انسانی در زمان انتخابات با فرمانداران همکاری کنند

بندرعباس- ایرنا- سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استاندای هرمزگان گفت: همه ادارات، دستگاه ها و نهادها مکلف هستند در زمان انتخابات با فرمانداران و بخشداران در جهت تامین نیروی انسانی و امکانات مورد نیاز همکاری کنند.

نازنین شیبانی تذرجی روز چهارشنبه با اعلام این خبر افزود: باید از همه ظرفیت های استان هرمزگان در راستای ایجاد اعتماد عمومی و تقویت مشارکت آگاهانه و گسترده مردم در انتخابات همچون دوره های گذشته بهره گرفت.

وی بیان داشت: مشارکت مردمی، نخستین مساله در انتخابات است چرا که جمهوری اسلامی ایران نظامی مردمی و متکی به آرا مردم است.

این مسوول همچنین بر لزوم اجرای قانون مند و باشکوه انتخابات با رعایت صرفه و صلاح و کاهش هزینه های غیرضروری و تامین و خرید تجهیزات در چارچوب قانون و مقررات با برگزاری مناقصه و ایجاد رقابت سالم در بخش خصوصی تاکید کرد.

رییس کمیته پشتیبانی مالی و فناوری ستاد انتخابات هرمزگان اظهارداشت: طبق ماده ۱۱ قانون انتخابات، مدیران نیز در سطح استان و شهرستان ها نهایت همکاری برای برگزاری مطلوب و باشکوه انتخابات را داشته باشند.

شیبانی تذرجی گفت: کمیته پشتیبانی مالی و فناوری ستاد انتخابات نیز موظف به اتخاذ تمهیدات لازم برای برگزاری هر چه بهتر و پاسخگویی در انتخابات است.

وی پشتیبانی انتخابات و فناوری اطلاعات را از اولویت های برگزاری انتخابات در سال ۹۸ برشمرد و گفت: به صورت متوسط هر سال یک انتخابات در کشور برگزار می شود که افزایش اقتدار، عظمت و امنیت نظام را در پی دارد.

۷۱۹۵/۶۰۴۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =