۲۹ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۳۹
کد خبرنگار: 1460
کد خبر: 83360658
۰ نفر

برچسب‌ها

 برنامه های اجتماعی و فرهنگی اردکان نیاز به تبلیغات و اطلاع رسانی دارد

یزد - ایرنا - معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اردکان می گوید: برنامه های متنوع و کاربردی زیادی با رویکردها و اهداف مختلف در این شهرستان اجرا شده و می شود، متاسفانه به دلیل ضعف تبلیغات و اطلاع رسانی کمتر مورد استقبال قرار می گیرد.

رقیه کرمانیان روز چهارشنبه در نشست هم اندیشی بانوان شهرستان افزود: اطلاع رسانی صحیح و به موقع نقش بسیار مهمی در فرهنگ سازی جامعه دارد، طوری که شاهد تأثیر مثبت آن در بسیاری موارد از جمله مشارکت مردم در بسیاری ازبرنامه های آموزشی و فرهنگی هستیم.
وی اضافه کرد: لازم است بیشتر به امر اطلاع رسانی و تبلیغات برنامه نهادهای مختلف در شهرستان توجه شود.

کرمانیان در ادامه حضور کارشناسان و صاحب نظران را در کنار بانوان محلات جهت تدوین و اجرای برنامه‌های مختلف ضروری دانست.
این مسئول سیاسی شهرستان با بیان اینکه پایین بودن سطح نشاط اجتماعی و فردی پدیده واقعی و نباید آن را کتمان کرد، یادآور شد: برنامه‌هایی در جهت ارتقا نشاط اجتماعی مردم اردکان با همکاری اداره‌های مختلف به ویژه ورزش و جوانان تدوین و ارائه خواهد شد.
کرمانیان از اجرای طرح «محله من، محله تو» در اردکان خبر داد و اظهار کرد: در اجرای این طرح در محله‌های مختلف نشست‌های صمیمانه و خودمانی با افراد محله و فرهیختگان برگزار می‌شود.
همچنین احمد شکراللهی رئیس اداره ورزش و جوانان اردکان کاهش تحرک بانوان را یکی از علل اصلی مشکلات ساختار بدنی و نیز کاهش سطح نشاط اجتماعی در میان آنان عنوان کرد و بر نقش مؤثر برنامه‌هایی نظیر جشنواره فراغت بانوان با ورزش و طرح‌هایی مثل شامگاهی بانوان در ارتقا سطح نشاط اجتماعی تاکید کرد.

همچنین در نشست یادشده برنامه‌های دهه کرامت، هفته عفاف و حجاب و افشای حقوق بشر آمریکایی اعلام شد.
مرکز شهرستان ۹۸ هزار نفری اردکان در ۶۰ کیلومتری شمال شهر یزد قرار دارد.

۷۵۴۴ / ‏‬ ۲۰۴۷/‏

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =