رقابت های دوومیدانی قهرمانی نابینایان و کم بینایان کشور در سنندج آغاز شد
عکس تزئینی است

سنندج - ایرنا - رقابت های دو و میدانی قهرمانی نابینایان و کم بینایان کشور در ۲ بخش دختران و پسران امروز- چهارشنبه در سنندج آغاز شد و تا ۳۱ خرداد ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی نابینایان و کم‌بینایان رده‌های سنی نوجوانان و جوانان در ۲ بخش دختران و پسران کشور از امروز به میزبانی سنندج آغاز شد.

بر این اساس، ۲۱۱ دونده در ۲ بخش پسران و دختران به نمایندگی از ۱۹ استان کشور در این رقابت‌ها حضور دارند و رقابت‌های خود را در ۲ نوبت صبح و عصر در مجموعه ورزشی ملک نیا شهر سنندج برگزار می‌کنند.

۱۰۹ دونده در بخش پسران و ۹۲ ورزشکار در بخش دختران به نمایندگی از استان‌های کردستان، چهارمحال و بختیاری، کهکیلویه و بویراحمد، قم، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان، سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی، فارس، لرستان، هرمزگان، همدان، مازندران، گیلان، تهران، بوشهر، اصفهان و البرز در این رقابت‌ها حضور خواهند یافت.

در پایان این مسابقات به نفرات و تیم‌های برتر از سوی فدراسیون حکم و مدال قهرمانی اهدا خواهد شد. تیم کردستان با هفت نماینده در بخش دختران و هفت نماینده در بخش پسران در این رقابت‌ها شرکت می‌کند.

رقابت‌های دو و میدانی قهرمانی نابینایان و کم‌بینایان کشور در بخش پسران از امروز چهارشنبه ۲۹ خرداد و در بخش دختران ۳۱ خردادماه در مجموعه ورزشی ملک نی‌ای شهر سنندج برگزار خواهد شد.

۶۱۰۸/‌۹۱۰۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =