بسکتبالیست دو رگه تیم ملی هم به اردو اضافه شد

تهران- ایرنا- «آرون گرامی‌پور» تنها بازیکن غایب در اردوی تیم ملی بسکتبال ایران بود که او نیز به جمع ملی‌پوشان در اردوی تیم ملی اضافه شد.

اردوی تیم ملی بسکتبال ایران از شنبه آغاز شد و ملی‌پوشان زیر نظر کادر فنی خود را برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۹ به میزبانی چین آماده می‌کنند. ۱۹ بازیکن به اردوی تیم ملی دعوت شده‌اند که «آرون گرامی‌پور» غایب تمرینات بود اما این بازیکن نیز وارد ایران شده و در کنار سایر ورزشکاران تمریناتش را انجام می‌دهد.

گرامی‌پور بازیکن دو رگه (ایرانی - انگلیسی) بسکتبال ایران است که یک بار در لیگ برتر کشور نیز به میدان رفته اما به دلیل اینکه مشمول خدمت سربازی بود دیگر وارد کشور نشد اما حالا با حل شدن این موضوع توانسته وارد ایران شود.

با حضور این بازیکن ایران، اردوی تیم ملی با نفرات کامل خود تمریناتش را ادامه می‌دهد و قرار است در چند تورنمنت بین‌المللی قبل از جام جهانی چین شرکت کند.

روزبه ارغوان، محمد جمشیدی، حامد حدادی، محمد حسن‌زاده، حامد حسین‌زاده، مایک رستم‌پور، نوید رضایی‌فر، کیوان ریاعی، آرمان زنگنه، امیر صدیقی، آرون گرامی‌پور، بهشاد عرب‌زاده، سجاد مشایخی، رسول مظفری، میثم میرزایی، نوید نیکتاش، صمد نیکخواه بهرامی، سینا واحدی و بهنام یخچالی نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی هستند.

تیم ملی ایران در گروه C جام جهانی باید برابر اسپانیا، پورتوریکو و تونس به میدان برود و دیدارهایش در شهر گوانژو چین برگزار می‌شود.

جام جهانی ۲۰۱۹ به دلیل اینکه سهمیه المپیک توکیو به حساب می‌آید اهمیت زیادی دارد. بهترین تیم آسیایی می‌تواند به طور مستقیم سهمیه المپیک ۲۰۲۰ را کسب کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =