رئیس حراست وزارت کشور: دشمن به دنبال ایجاد نارضایتی در مردم است

مشهد- ایرنا- رئیس مرکز حراست وزارت کشور گفت: در برهه حساس کنونی دشمنان نظام و انقلاب به دنبال ایجاد نارضایتی در بین آحاد مختلف مردم و ضربه زدن به آرمانها و اعتقادات نظام هستند.

محمد ابراهیم شوشتری روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری تایباد افزود: بنا به گفته سیاستمداران آمریکایی فشارها و تحریم‌های کنونی بر دولت و ملت ایران بی سابقه ترین تحریم‌ها و فشارهایی بوده که تاکنون بر این نظام و انقلاب وارد شده است.

وی اظهار کرد: تمام تلاش و سعی دشمنان این نظام و انقلاب بر این است تا بتوانند ملت ایران را تحت فشار خود قرار دهند و یکی از مهمترین اهدافی را که دنبال می‌کنند آوردن مجدد دولتمردان ایرانی به پای میز مذاکره است.

رئیس مرکز حراست وزارت کشور گفت: آمریکا سعی دارد دولت و ملت ایران را خوار و ذلیل کند لذا خود و دست نشانده‌هایش از هر اهرمی برای فشار و ضربه زدن به ایران اسلامی کوتاهی و دریغ نمی‌کنند و همچنان در حال پیگیری اهداف شوم خود در همه صحنه‌ها هستند.

شوشتری ادامه داد: دشمنان انقلاب اسلامی به دنبال جنگ با ایران نیستند اما هدف آنها این است که با ایجاد نارضایتی در بین اقشار مختلف مردم بتوانند در دولت رخنه کرده و نقشه‌های پلید خود را در جای جای ایران پیاده کنند.

وی افزود: مسئولان ایران اسلامی همواره در کنار ملت بوده‌اند و یکی از برکات این همراهی، تداوم نظام و انقلاب است و همه دولتمردان هم وظیفه دارند که قدردان این همراهی و یکدلی مردم باشند.

رئیس مرکز حراست وزارت کشور به انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه سال جاری اشاره کرد و گفت: در این مقطع سرنوشت ساز و حساس، انتخابات پیش رو برگی زرین در تاریخ کشور خواهد بود.

شوشتری افزود: حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی در اسفند ماه امسال در واقع جوابی دندان شکن به تهدیدات دشمنان انقلاب است و همه باید بکوشند برای خنثی سازی نقشه‌های دشمنان در این عرصه فضای مناسبی در سطح کشور ایجاد کنند.

وی ادامه داد: عرصه انتخابات و هر چه باشکوه‌تر برگزار شدن آن رأی به اصل نظام و انقلاب قلمداد می‌شود و باعث سرافرازی دولت و ملت و از همه مهمتر باعث ذلت و خواری دشمنان خواهد شد.

او با تاکید بر اینکه در برگزاری انتخابات همه باید با وحدت و انسجام در پی خلق حماسه‌ای دیگر در کشور باشیم افزود: هیچیک از مدیران و دستگاه‌های اجرایی اجازه استفاده از امکانات دولتی را برای حزب و شخص خاصی در عرصه انتخابات ندارند و همه باید در چارچوب قانون با تاکید بر سالم بودن انتخابات حرکت کنند.

بازدید از مرز دوغارون از دیگر برنامه‌های سفر ابراهیم شوشتری رئیس مرکز حراست وزارت کشور در سفر به شهرستان تایباد بود.

شهرستان ۱۲۰ هزار نفری تایباد در فاصله ۲۲۵ کیلومتری جنوب شرقی مشهد قرار دارد.

۷۴۹۴/‏۱۹۲۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =