۲۹ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۲۴
کد خبرنگار: 1053
کد خبر: 83360605
۰ نفر
توجه به منویات رهبری راهکار حل مشکلات اقتصادی است

قزوین - ایرنا - نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز گفت: توجه به منویات رهبر معظم انقلاب راهکار برون رفت از وضعیت بد اقتصادی است.

داود محمدی روز چهارشنبه در مراسم تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام سجاد (ع) شهرستان قزوین افزود: مشکلات کنونی کشور در حوزه معیشت و اقتصاد به علت بی توجهی برخی به بیانات رهبر معظم انقلاب است.

وی اظهار داشت: نظام مقدس اسلامی همانگونه که مقام معظم رهبری در بیانه گام دوم اعلام داشته اند، در چهل سال گذشته گام های بلندی برداشته که به اتکای آمار و اسناد و همچنین بررسی های علمی صورت گرفته به هیچ عنوان قابل قیاس با دوران قبل از انقلاب نبوده است.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران امروز در بسیاری از حوزه ها از جمله تکنولوژی، هوا و فضا، دانش هسته ای، علوم لیزری و سایبری، نانو، صنایع دفاعی و سایر دستاوردهایی از این دست در صدر کشورهای جهان ایستاده است در حالی که قبل از انقلاب هیچ نشانی از آنها در کشور نبود.

وی مقاومت، ایستادگی، صبوری و در نهایت تبعیت از امام راحل و رهبری را علت کسب دستاوردهای یاد شده دانست و تصریح کرد: اینکه چرا امروز در حوزه معیشت و کسب و کار نتوانسته‌ایم به نحو شایسته ای عمل کنیم تنها به این خاطر بوده که نتوانسته‌ایم به راهنمایی‌های مقام معظم رهبری که طی یک دهه گذشته به طور مداوم بر این حوزه تاکید داشته و نامگذاری هایشان نیز بر همین مبنا صورت گرفته، جامعه عمل بپوشانیم.

این نماینده مجلس اضافه کرد: برای موفقیت در حوزه کسب و کار و اقتصاد باید ضمن حرکت‌های جهشی و جهادی در بخش‌های مختلف، به فرامین مقام معظم رهبری که حتی در بیانیه گام دوم انقلاب به آن تاکید داشته اند، عمل کنیم.

محمدی با اشاره به موقعیت سوق الجیشی و جغرافیایی ایران در منطقه و جهان و تقویت بنیه دفاعی کشور، افزود: بدون شک یک طرف پیروزی‌هایی که در کشورهای منطقه از جمله یمن، عراق و سوریه مشاهده می‌کنیم، ایران است و در ادامه نیز و برای کسب موفقیت‌های آینده باید به چراغ راهنمایی که برای ما روشن شده توجه خاص کنیم.

در ادامه این مراسم ضمن تقدیر از تلاش‌های ۲ ساله سرهنگ مهدی صادق پور، سرگرد زین العابدین اصلی بیگی به عنوان فرمانده ناحیه مقاومت امام سجاد (ع) شهرستان قزوین معرفی شد.

۶۰۱۲*۸۰۵۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =