۲۹ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۲۵
کد خبرنگار: 1162
کد خبر: 83360466
۰ نفر

برچسب‌ها

۲۲۶ طرح در کردستان تسهیلات اشتغال فراگیر دریافت کردند

سنندج - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: تاکنون ۲۲۶ طرح در این استان تسهیلات اشتغال فراگیر دریافت کردند.

برهان صلواتی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این میزان طرح به میزان ۴۶۰ میلیارد و ۸۳۰ میلیون ریال تسهیلات از محل اعتبارات اشتغال فراگیر دریافت کرده اند.

وی با اشاره به اینکه این تسهیلات موجب اشتغالزایی برای یک هزار و ۳۵۹ نفر شده است اضافه کرد: شهرستان‌های سنندج با ۳۳۲ نفر، قروه با ۲۱۱ نفر و مریوان با ۱۰۹ نفر بیشترین اشتغالزایی را در حوزه تسهیلات اشتغال فراگیر داشته اند.

صلواتی با بیان اینکه تاکنون ۳۷۲ طرح نیز به بانک ارسال شده است، یادآور شد: پیش بینی می‌شود این طرح‌ها موجب اشتغالزایی برا ۲ هزار و ۱۹۷ نفر شود و برای اجرای آنها یک هزارو ۲۷۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال تسهیلات نیاز است.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی کردستان با اشاره به اینکه بانک ملی با پرداخت ۵۷ طرح در این راستا بیشترین میزان عملکرد را داشته است، گفت: در این راستا بانک سپه تاکنون موفق به پرداخت تسهیلات به ۵۱ طرح، بانک کشاورزی ۴۰ طرح، بانک تجارت ۳۵ طرح، بانک توسعه تعاون ۲۶ طرح، بانک رفاه کارگران ۱۲ طرح و بانک صادارت ۵ طرح شده است.

وی حمایت از کارآفرینان را برای رونق تولید و اشتغال ضروری اعلام کرد و افزود: از کارآفرینان در راستای ایجاد فرصت شغلی در بخش‌های مختلف حمایت می‌شود.

۷۳۴۹ / ‬ ۳۰۳۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =