۲۹ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۱۳
کد خبرنگار: 1182
کد خبر: 83360449
۰ نفر

برچسب‌ها

موسی شاعری شهردار اهواز شد

اهواز - ایرنا - معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور از امضای حکم انتصاب «موسی شاعری » شهردار اهواز از سوی وزیر کشور خبر داد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل از سازمان همیاری ها و دهیاری های کشور، مهدی جمالی‌نژاد گفت: رحمانی فضلی وزیر کشور حکم انتصاب موسی شاعری کریمی، شهردار جدید اهواز را امضا کرد.

وی افزود: بر اساس تبصره سه ماده ۸۰ قانون تشکیلات، وظایف و انتخاب شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران، انتصاب شهرداران در شهرهای با جمعیت بیشتر از ۲۰۰ هزار نفر و مراکز استان بنا به پیشنهاد شورای شهر و حکم وزیر کشور صورت می‌گیرد.

متن حکم دکتر رحمانی فضلی در خصوص انتصاب موسی شاعری کریمی به این شرح است:

"در اجرای تبصره سه ذیل بند یک ماده (۸۰) قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران، مصوب ۱۳۷۵.۳.۱ با اصلاحات بعدی و با توجه به پیشنهاد شورای اسلامی شهر اهواز و نظر به تجارب ارزنده به موجب این حکم، جناب‌عالی را به سمت شهردار اهواز منصوب می‌کنم.

امیدوارم با استعانت از پروردگار یکتا و با درنظر گرفتن صرفه و صلاح شهر و توزیع عادلانه خدمات و امکانات در مناطق، مراقبت در انضباط مالی، مطالعه و بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها و کوشش در ایجاد محیط سالم شهری و به کارگیری خلاقیت و نوآوری در اداره امور شهر، نیل به اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و منویات و مطالبات رهبر معظم انقلاب «مدظله العالی» و سیاست‌های دولت تدبیر و امید میسر گردد.

توفیقات روزافزون جنابعالی را در ایفای کامل مسوولیت محوله از خداوند متعال مسالت دارد."

اعضای شورای اسلامی شهر اهواز ۲۶ اردیبهشت امسال از مجموع ۱۳ رای، با ۱۱ رای موافق منصور کتانباف شهردار پیشین را استیضاح، و موسی شاعری را با ۱۱ رای موافق به عنوان سرپرست شهرداری اهواز انتخاب کردند.

۹۸۸۷ /‏۶۰۳۷

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =