۲۹ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۲۴
کد خبرنگار: 2220
کد خبر: 83360437
۰ نفر
احداث ۲۰ هزار واحد مسکونی مناطق سیل زده توسط بسیج مستضعفین

اهواز - ایرنا- رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: احداث ۲۰ هزار واحد مسکونی در مناطق سیل زده کشور، توسط بسیج مستضعفین آغاز شده است.

به گزارش ایرنا سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب پرور روز چهارشنبه در آیین آغاز عملیات اجرایی و تعمیر ۵۰۲ واحد مسکونی سیل زده در دشت آزادگان و هویزه در غرب خوزستان در جمع خبرنگاران بیان کرد: بسیج مستضعفین در سطح کشور احداث ۲۰ هزار واحد مسکونی را در استان های مازندران گلستان، ایلام، لرستان، خوزستان و خراسان شمالی تعهد کرده است.
وی گفت: همچنین در دشت آزادگان و هویزه یک هزار واحد مسکونی سیل زده برای احداث و بازسازی پیش بینی شده که کار بین سپاه تهران، کرمان و خوزستان تقسیم شده است.
وی ادامه داد: همانگونه که رهبر معظم انقلاب در خطبه های روز عید سعید فطر بر کمک رسانی هرچه بیشتر به مردم سیل زده خوزستان تاکید کردند، ما نیز تلاش داریم بر اساس برنامه زمان‌بندی شده اهداف خود را با سرعت پیش ببریم.
سرتیپ پاسدار غیب‌پرور گفت: تاکنون از برنامه های خود عقب نبوده و کارها به خوبی پیش رفته است و امید است در ادامه نیز بتوانیم در کوتاه ترین زمان خدمت شایانی به مردم این منطقه ارایه دهیم.
وی بیان کرد: روستای شاکریه از توابع دشت آزادگان نسبت به سایر روستاهای این منطقه بیشتر آسیب دیده اما با کمک سپاه اقلام مورد نیاز مردم به دست آنها رسیده و این خدمت رسانی همچنان ادامه دارد.
رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در روستای شاکریه تعداد انگشت شماری از اهالی از دریافت اقلام حمایتی محروم مانده اند که در روزهای آینده کالاهای اساسی به دست این خانوارها می‌رسد.
وی ادامه داد: اکنون در ۲۸ روستای شهرستان دشت آزادگان اقدامات لازم در زمینه پاکسازی منازل، تخلیه آب، بازسازی مدارس و مساجد انجام شده و به مرحله ساخت و ساز رسیده ایم.
سرتیپ پاسدار غیب‌پرور بیان کرد: با توجه به برنامه‌ریزی انجام شده این پروژه‌ها باید در مدت چهار تا ۶ ماه به بهره برداری برسد.

بنابراین گزارش کارساخت و تعمیر ۵۰۲ واحد مسکونی سیل زده مددجویان کمیته امداد و بهزیستی شهرستان‌های دشت آزادگان، هویزه روز چهارشنبه در آیینی با حضور غلامحسین غیب پرور رییس سازمان بسیج مستضعفین و جمعی از مسئولان محلی در روستای سیل زده شاکریه دشت آزادگان آغاز شد.
۹۵۹۴ /‏۶۰۳۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =