اردوی تیم فوتبال فولاد خوزستان در شهرکرد برپا شد

شهرکرد- ایرنا- اردوی تدارکاتی تیم لیگ برتری فولاد خوزستان برای حضور قدرتمند در مسابقات فصل جاری ، از روز چهارشنبه در چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال فولاد خوزستان در دوره قبلی لیگ برتر باشگاه‌های ایران در مکان هشتم ایستاد و پس از جدایی افشین قطبی، اینک با جواد نکونام اردوی خود را در چهارمحال و بختیاری برگزار کرده است.

اردوی تدارکاتی تیم فولاد خوزستان در چهارمحال و بختیاری به مدت ۱۰ روز برگزاری می‌شود و در این دیدار قرمز پوشان خوزستانی ۲ بازی تدارکاتی نیز انجام خواهند داد.

تیم فوتبال فولاد خوزستان برای حضور قدرتمند در لیگ امسال با بازیکنانی مانند شهاب گردان، عباس بوعذار، محمد آبشک، حسین شنانی، محمد قاسمی نژاد و وحید نامداری قرارداد بسته است و ایوب والی، میثم دورقی، مهرداد هدایتیان، حسن بیت سعید، میلاد بدرقه و مجتبی نجاریان بازیکنان فصل پیش نیز با این تیم قراردارد خود را تمدید کرده اند.

به گزارش ایرنا، اردوی تیم فولاد خوزستان در چهارمحال و بختیاری نهمین اردوی است که تیم‌های لیگ برتری فوتبال ایران در شهرکرد برپا می‌کنند و سرآغاز برپایی این اردوها را مرحوم پرویز دهداری بنا نهاد و تیم پاس تهران که قهرمان باشگاه‌های آسیا بود نخستین تیمی بود که در این استان اردوی تدارکاتی برپا کرد.

سه فصل پیش استقلال خوزستان پس از برپایی اردو در چهارمحال و بختیاری، قهرمان لیگ برتر شد.

چهارمحال و بختیاری به دلیل تنوع آب و هوایی و ارتفاع دو هزار متری از سطح دریا بهترین نقطه برای برگزاری اردوهای هوازی از سوی کارشناسان اعلام شده است.

براساس این گزارش، مسابقات لیگ برتر باشگاه‌های ایران هشتم مرداد با شرکت ۱۶ تیم شروع خواهد شد.

۲۰۹۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =