مردم از خدمات دولت در مناطق سیلزده راضی هستند

خرم آباد - ایرنا - رییس سازمان مدیریت بحران کشورگفت : در بازدیدی که از مناطق سیلزده لرستان صورت گرفت مردم از خدمات دولت در این مناطق راضی بودند.

اسماعیل نجار روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از مناطق سیلزده پلدختر درگفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: یکی از اقدامات بسیار مؤثری که باید در مناطق سیلزده پلدختر انجام شود ساخت و ساز خانه‌های مسکونی مردم است که در اثر سیل تخریب شده است.
وی افزود: اکنون زمین مناسب برای بازسازی منازل تخریب شده از سیل در پلدختر خریداری و فراهم شده است.

به گفته وی برخی از این منازل مسکونی آسیب دیده در حریم رودخانه کشکان واقع شده‌اند که زمین بسیار مناسبی جنب دانشگاه آزاد برای احداث و بازسازی این منازل خریداری و آماده سازی شده و مواردی نیز واگذار شده و پروانه برای ساخت آن صادر شده است.
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور اظهار امیدواری کرد: با مشارکت همه مردم و دستگاه‌های اجرایی و همکاری بانک‌ها بیش از گذشته بتوان در اسرع وقت خانه‌های مردم سیل زده پلدختر را بازسازی کرد.
نجار خاطرنشان کرد: آنچه در پلدختر مشاهده شد مشارکت همراهی و رضایتمندی مردم در این شهر بود که امید است خداوند توفیق دهد این رضایتمندی بیشتر شود.
اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور را در این بازدیدها علی سیف سرپرست فرمانداری پلدختر، غلامرضا آقامیرزایی مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان، صدر رئیس ستاد معین بازسازی استان اصفهان در پلدختر و جمعی از مسؤولان محلی همراهی کردند.
۷۲۷۲/‏۶۰۶۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =