۲۹ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۰۶
کد خبرنگار: 1007
کد خبر: 83360262
۰ نفر

برچسب‌ها

سرپرست تیم ملی والیبال: فرانسه جدی ترین رقیب ما است

اردبیل- ایرنا- سرپرست تیم ملی والیبال ایران گفت: فرانسه جدی ترین رقیب ما در هفته چهارم مسابقات والیبال لیگ ملت هاست.

امیر خوش‌خبر روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا فزود: بزرگان والیبال جهان در مسابقات لیگ ملت‌های جهان حضور دارند و تیم ملی والیبال ایران تاکنون در این دوره از مسابقات با تلاش بازیکنان و حمایت‌های مردم و مسئولان بسیار خوب درخشیدند و موفق به شکست قدرت‌های والیبال جهان شدند.

وی اظهار داشت: بدون شک با حمایت‌های مردم خونگرم و ورزش دوست اردبیل در هفته چهارم مسابقات والیبال ملت‌ها نیز تیم ملی کشورمان موفق ظاهر خواهد شد چرا که خاطره بسیار خوبی از این شهر و مردمان و تماشاگران پر شور و شوق آن در مسابقات امیدهای آسیا و انتخابی قهرمانی جهان داریم.

وی بیان کرد: اردبیل تجربه میزبانی مسابقات مهم مختلفی دارد و امیدواریم با حمایت‌های تماشاگران پر ذوق و با نشاط این شهر و با کسب نتایج بهتر شرمنده مردم ایران نباشیم.

خوش خبر با بیان اینکه امروز توجه تمامی مردم دنیا به مسابقات والیبال لیگ ملت هاست، اضافه کرد: از این فرصت استثنایی باید نهایت استفاده را کرد و تیم ملی علاوه بر ارائه بازی‌های زیبا مردم و تماشاگران اردبیلی نیز فرهنگ بالای خود و کشورمان را به جهانیان نشان دهند.

سرپرست تیم ملی والیبال کشورمان ادامه داد: با توجه به شناختی که از مردم استان اردبیل داریم مردم این منطقه بدون شک با نوآوری و خلاقیت‌هایی که دارند یکی از قطب‌های خاص هواداری در دنیا مطرح خواهد شد.

وی افزود: علی‌رغم خستگی بازیکنان تیم ملی پس از سه هفته رقابت سنگین روحیه آنها خوب است و امیدواریم با حمایت گسترده تماشاگران خونگرم اردبیلی جواز حضور در مرحله نهایی را به دست آورند.

وی با اشاره به برنامه‌های تیم افزود: بازیکنان تیم ملی والیبال کشورمان دیروز پس از ورود به اردبیل عازم پایگاه قهرمانی شدند تا اولین جلسه تمرینی و آماده سازی خود را انجام دهند و امروز و فردا نیز به تمرین خود ادامه خواهند داد تا با قدرت بیشتری برای مسابقات آماده باشند.

هفته چهارم مسابقات والیبال لیگ ملت‌های جهان از روز جمعه ۳۱ خرداد ماه تا روز یکشنبه دوم تیرماه به مدت سه روز در ورزشگاه ۶ هزار نفری رضازاده اردبیل با حضور تیم‌های ایران، استرالیا، پرتغال و فرانسه برگزار خواهد شد.

تیم ملی ایران روز جمعه ۳۱ خرداد با پرتغال، شنبه اول تیر با استرالیا و یکشنبه دوم تیر با فرانسه بازی خواهد داشت، طبق برنامه بازی‌های تیم ملی ساعت ۱۸.۳۰ برگزار می‌شود.

۶۱۳۰/‏‬ ۱۲۵۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =